Potraty v královské rodině - 1
Zdroj: Profimedia
Jeden tajili

TRAGÉDIE v královské rodině: Na veřejnost prosákly dva potraty!

Smutné a tragické události se dějí nejen běžným smrtelníkům, ale dokonce i členům britské královské rodiny. Sice to dlouhou dobu tajili, ale teď vyšlo všechno na povrch. První vnučka královny Alžběty II. v nedávné minulosti dvakrát potratila!

4 fotky
Dcera princezny Anny (67) a první vnučka královny Alžběty II. Zara Phillips (37) je dnes dvojnásobnou maminkou. Mezi oběma dětmi ale prožila velmi smutné období, které se jí opakovalo dokonce dvakrát po sobě.

Zara, která byla kvůli neurozenému otci zbavena šlechtického titulu, si vzala též neurozeného muže Mikea Tindalla. S tím má dvě krásné dcery. Dvouletou Miu a nyní čerstvě narozenou Lenu, která byla doslova vymodlená. Před ní se totiž Zara snažila otěhotnět a i když se jí to dvakrát podařilo, miminko ani v jednom případě nedonosila, píše britský The Times.

Tehdy to pro rodinu bylo natolik citlivé, že o tom Zara doteď nedokázala promluvit, alespoň ne o druhém potratu. Veřejnost se dozvěděla pouze o tom prvním. Rodina jí sice byla velkou oporou, ale i tak to pro ni bylo velmi složité období. Když pak otěhotněla potřetí, všichni se báli, že miminko opět nedonosí. Po devíti měsících se ale narodila krásná a zdravá Lena, a tak už dneska nemá vnučka královny Alžběty II. takový problém o smutné události otevřeně hovořit.
 

Autor: bin

Diskuze