Megan Hoyle - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Smutný příběh

TRAGÉDIE: Sexuálně zneužitá dívka spáchala sebevraždu. Klukovi nechala na Facebooku šílený VZKAZ!

Teprve 14letá Megan Hoyle si sáhla na život! Psychicky neunesla traumatický zážitek, kdy ji starší chlapec sexuálně obtěžoval. Smutný vzkaz před smrtí, který poslala kamarádovi, nenechá nikoho chladným.

6 fotek
Megan Hoyle byla obyčejná dívka z Británie, kterou v jejích 12 letech potkal opravdu traumatický zážitek. Dva roky před sebevraždou jí sexuálně obtěžoval 17letý kluk. Sice není známé, co se přesně stalo, ale Megan otřesný zážitek poznamenal natolik, že musela vyhledat pomoc odborníka a brát antidepresiva.

Dívka se i tak nemohla vyrovnat s tím, co se jí stalo a deprese neustály ani s návštěvami psychologa a bráním léků. Rozhodla se proto pro krajní řešení. A to v momentě, kdy se dozvěděla, že chlapec, který ji způsobil životní trauma, nebyl dostatečně potrestán a naopak mu trest byl zmírněn. Megan to viděla jako obrovskou nespravedlnost a zmocnil se jí pocit beznaděje, který ji definitivně přesvědčil, že na tomto světě nechce dál být.

Před tragickým skutkem stihla ještě napsat kamarádovi Christopherovi. Tomu nechala na zdi jeho profilu na Facebooku tento smutný vzkaz: „Pokud čteš tuhle zprávu, tak to znamená, že už je pozdě. Omlouvám se. Promiň, že jsem porušila slib a nejsem dos silná. Promiň, že jsem tě zklamala, když jsi měl největší strach, ale já byla zlomená. Nevolej mi, nevolej záchranku. Jen nech prášky zafungovat a nech mě v klidu odejít.“ Dívka poté byla nalezena u sebe doma mrtvá. Tak snad už jí je dnes lépe někde jinde...

Autor: bin

Diskuze