Carla a Matthew Murtagh - 1
Zdroj: facebook.com
Smutné...

TRAGÉDIE: Sedminásobná matka (†34) zjistila, že je těhotná! Spáchala drsnou sebevraždu

Carla Murtagh (†34) zjistila, že čeká miminko! Pro někoho by to byla radostná zpráva. To ale nebyl její případ. Žena si krátce po zjištění vzala život.Po sobě zanechala sedm dětí.

5 fotek
Carla zjistila, že je již po osmé těhotná. Do svých 34 let jich přitom stihla splodit a porodit už tak dost. Měla jich totiž rovných sedm! Když se nabízela otázka, jestli se rodina rozroste o dalšího člena, Carla nechtěla.

Sedminásobná matka měla v plánu jít na interrupci. Umělé přerušení těhotenství by vyřešilo její problém, nakonec to však neudělala. Devět dní po plánovaném zákroku se stalo to, co se stát nikdy nemělo. Žena byla doma s manželem a dětmi, když v tom řekla, že potřebuje být sama. Manžel Matthew řekl, že šel dolů mít nádobí, a tak svoji ženu pod dohledem neměl.

Později ji začal hledat a pohled, který se mu naskytl, si bude pamatovat do konce života. Ženu a matku početné rodiny totiž našel oběšenou. Carla totiž trpěla silnými depresemi a životní situace, do které se s nechtěným těhotenstvím dostala, její nemoc pouze umocnila. Nechala tak na světě samotné všechny své děti i manžela, který na ně bude sám a odkázán na pomoc zbytku rodiny.

Autor: bin

Diskuze