Monalisa Perez a Pedro Ruiz - 1
Zdroj: YouTube.com
Pošetilé nápady

TRAGÉDIE: Mladý pár si chtěl zvýšit sledovanost na síti. Dívka vzala pistoli a udělala strašnou věc!

Co všechno lidé neudělají pro sledovanost. To je otázka, na kterou přesná odpověď nejspíš neexistuje. Dá se říci, že zkrátka všechno. Mladý americký pár se rozhodl pořádně okořenit své video, aby přilákal více diváků. Výsledek byl fatální...

5 fotek
V americkém státě Minnesota se odehrála tragická událost. Teprve devatenáctiletá Američanka Monalisa Perezová čelí obvinění ze zabití svého partnera. Pedra Ruize zastřelila před jejich domem před téměř třiceti lidmi včetně příbuzných i jejich malého dítěte. Důvod byl přitom naprosto šílený.

Mladý pár si letos v březnu založil svůj vlastní kanál na serveru YouTube. Skrze něj chtěl veřejnosti ukázat, jak žijí teenageři, které potkalo rodičovství. Perezová a Ruiz se stali rodiči již v mladistvém věku, nyní žili se svým již tříletým dítětem, další má přijít na svět už v září. Aby si zvýšili sledovanost, rozhodl se chlapec zajít trochu dál.

Perezová dala na svém Twitteru předem vědět, že se bude jednat o kontroverzní video a že tento nápad nebyl její. Během osudného natáčení tohoto videa si Ruiz kryl hrudník encyklopedií v domnění, že se kulka o tvrdou vazbu knihy zastaví. Když na něj Perezová vystřelila, kulka chlapce zasáhla a smrtelně zranila.

Autor: ryn

Diskuze