Hot News Kráska málem zkolabovala

Tragédie Miss Junior: Její rodiče bourali!

Témata / Miss Junior

Osmnáctiletá rodačka z Police nad Metují Tereza Řehořová se 1. listopadu stala na zámecké sýpce v Blansku Miss Junior 2012. Nikdo ovšem neví, že měla doslova namále!

Pár minut před finálovým večerem rodiče Řehořové bourali. Tereza se chvíli před začátkem večera zprávu dozvěděla a make up byl málem pryč. Do očí jí vyhrkly slzy a celá se roztřásla. Přesto našla sílu, všechna vystoupení zvládla perfektně a vyhrála.

Doslova několik minut před prvním vystoupením dorazila na sýpku v Blansku Terezina maminka, aby své dceři řekla, že otec je v pořádku, ale finále asi nestihne. Jak se nakonec ukázalo, při parkování se auto pana Řehoře propadlo do šachty, kde je přípojka vody pro celý dům. Škoda na autě i přípojce jde do statisíců, nikomu se ale naštěstí nic nestalo.
Zatímco Terezu Řehořovou v sále korunovali, rodinné Audi vytáhla z díry odtahová služba. „Domů jsme odjeli normálně naším autem,“ vyvrátila Tereza informace o zdemolovaném voze.

„Ohledně náhrady škody není věc ještě uzavřena. Je víkend, vše začněme řešit nejdříve v pondělí,“ řekl šéf sýpky Dušan Zelený. Ten měl v souvislosti s finále Miss Junior takříkajíc o zábavu postaráno. Kromě zdemolované šachty musel ještě zpacifikovat zásahovou hasičskou jednotku, která směr sýpka vyjela, když uvnitř sálu ošlehl požární hlásič. Jak podotkl jeden ze starousedlíků města Blanska, který si finále nenechal ujít: „Takový ohňostroj na sýpce tu nikdo nepamatuje. Postaral se o něj Karel Plyšák Frýd, který předvedl jedinečnou barmanskou show, ale i divoké hrátky s ohněm."

Miss Junior Sympatie se stala devatenáctiletá Denisa Grossmannová z Prahy a titul Miss Internet si odnesla Vendula Balgová ze Strážnice.

Autor: mivr

Diskuze