Zradila ho technika

Propadlé podium a zoufalý pláč: Čeští fanoušci na koncertě Jasona Derula zažili šok! Přesto zazpíval

Dlouhé měsíce se fanoušci mladého amerického hudebníka Jasona Derulo (29) těšili na pražský koncert své oblíbené hvězdy. Bohužel ale i přes hodiny čekání žádný nebyl... Fanoušci nevěřili tomu zklamání.

5 fotek
Ve čtvrtek večer se měl od sedmi hodin v pražské Tipsport areně konat koncert amerického zpěváka Jasona Derula. Místo vysněného vystoupení se ale řada dětí i dospělých dočkala jen neskutečného zklamání. Koncert se totiž nekonal!

Fanoušci čekali několik hodin před halou a i po několika hodinách od oficiálního začátku koncertu doufali, že se nakonec dočkají. To se ale bohužel nestalo, a tak není divu, že z nevydařeného večera jsou pořádně naštvaní a zklamaní. Mladý hudebník má dost fanoušků i mezi dětmi, které smutnou situaci hodně oplakaly. A tak se teď všichni ptají, proč se vlastně koncert nekonal?

Podle informací Aktu.cz stojí na vině technické potíže, kdy se mělo propadnout pódium, na kterém měl zpěvák vystoupit, a dokonce i údajně začaly hořet LED panely. Je tedy logické, že za vinou není zpěvák, ale patrně chyba někoho, kdo se staral o technické záležitosti. I přesto ale zpěvák nechtěl fanoušky zklamat úplně, a tak alespoň improvizovaně zazpíval několik svých hitů z balkonu, který je umístěn nad hlavním vstupem do haly.
 

Autor: bin

Diskuze