Patricie Solaříková - 5
Zdroj: Instagram
Nepříjemné zážitky

Trable na dovolené: Výlet Patricie Solaříkové do Španělska se neobešel bez komplikací! Bylo to nepříjemné

Oblíbená herečka z Ulice, Patricie Solaříková (29) s maminkou vyrazila na výlet do Španělska. Hned první dny dovolené ale přišlo několik komplikací.

10 fotek
Hvězda Ulice, oblíbená herečka Patricie Solaříková, se s maminkou vydala poznávat krásy španělské Málagy. I hvězdy zapřažené každodenním natáčením si musejí občas odpočinou a dopřát nějaké ty zážitky.

Jejich dovolená začala poměrně humorně. V hotelovém pokoji hereččina maminka zjistila, že má pod prostěradlem igelit. S Patricií si pak v Instastories dělaly legraci, že je to postel pro starší lidi, u kterých se předpokládá, že by mohli být inkontinentní.

A o zábavu měly obě dámy postaráno i dál. Videa na hereččině Instastories byla plná smíchu obou účastnit "zájezdu". V jednom se například přiznaly, že právě nasedly do městského autobusu, ale zapomněly se podívat, jak se jmenuje zastávka, z které vyrazily. Tím pádem nevěděly, na kterou se mají po svém dobrodružství vrátit.

A to nebylo vše. Ještě v neděli večer totiž herečka na Instagram přidala fotku z Málagy s krásným výhledem na moře, u které popisovala další trable: "Dneska jsme s mámou vyrazily do centra Málagy. Vyškrábaly jsme se na pozůstatky pevnosti, kde to bylo moc hezký, miluju výhledy, takže moje srdce plesalo. Mně Málaga hodně přijde jako mix Barcelony a Lisabonu. Po památkách jsme šly na oběd do přístavu a začalo brutálně foukat. Řekly jsme si, že těch 5 km domů přece zvládneme i ve větru, že jo. No, tak asi po 300 m začalo lejt jako z konve a foukat tak, že nás to pomalu zastavilo. Když jsme úplně durch dorazily domů, tak zase vysvitlo sluníčko."

Snad se výlet ale vydařil a obě si to spolu náležitě užily. Snad už Patricii Solaříkovou s maminkou na dovolené potkají jen samé příjemné chvilky. I když takhle alespoň mají s úsměvem na co vzpomínat a co vyprávět.

ČTĚTE TAKÉ:

VELKÝ DUEL: Patricie Solaříková a Jakub Štáfek tváří v tvář! Tohle nemohlo dopadnout dobře

Patricie Solaříková: Být kyselá je zbytečné, lepší je mít dobrou náladu

Autor: mk

Diskuze