Tori Spelling
Zdroj: isifa.com
Tori Spellingová

Trable hvězdy z Beverly Hills 90210. Na slavnou Donnu byl vydán zatykač!

Pěkný malér má hvězda amerického seriálu Beverly Hills 90210 Tori Spellingová alias Donna. Ta před časem přiznala, že vůbec neumí zacházet z penězi. Kvůli nim teď slavná herečka málem skončila za mřížemi!

Herečka Tori Spellingová (45) známá jako Donna ze seriálu Beverly Hills 90210 má velké potíže. Ignorovala jednání soudu, na který byla předvolána. Soudce na ni proto rovnou vydal zatykač.

 

5 fotek
K soudu se slavná Tori dostala poté, co ji kvůli dluhům zažalovala banka City National. Té dluží zhruba 260 tisíc dolarů, tedy neuvěřitelných šest milionů korun. Dluhy nadělala v roce 2016 s manželem Deanem McDermottem (52), píše portál E! News.

 

Přestala tehdy jednoduše splácet půjčku, a proto se banka rozhodla požádat o pomoc soud. Tori dluh ale údajně nemá v úmyslu zaplatit.

 

Herečka je však i přesto na svobodě. Natáčí totiž v Izraeli reklamu se svou kolegyní Jennie Garthovou. Z hrozící vazby se vyplatila kaucí ve výši 5 tisíc dolarů, tedy něco přes 100 tisíc korun.

 

Spellingová vyrůstala v rodině multimilionáře a televizního producenta Aarona Spellinga. Jednoduše si tak zvykla na luxus, který jí svět nabízel. Jenže když její otec zemřel, musela se začít živit sama. Na přepych si ale neuměla vydělat ani se ho vzdát.

 

Namále měla představitelka Donny už na začátku března. Její manžel na ni totiž neváhal zavolat policii. Herečka se nervově zhroutila a byla velmi agresivní.

 

Život s kriminálníkem: V jakých případech překousnout špatnou minulost partnera?
Trápí vás dluhy, nevyjdete s penězi? Víme, jak z toho!

Autor: pan

Diskuze