penis
Zdroj: Thinkstockphotos
A má po ptákách

Toužil po větším přirození. Neobvyklé rozhodnutí stálo muže život!

Mužské přirození je odjakživa velmi diskutovaná část mužského těla. Muži k němu mají silný vztah, a tak se v případě nespokojenosti uchylují i ke krokům, které jsou opravdu nebezpečné. Jako tento muž...

Případ se stal ve Švédsku a rozhodně to není návod, jak být konečně spokojený se svým penisem. naopak by to mělo mnohé muže odradit a spokojit se s tím, co mají. Nakonec umění v posteli není pouze o velikosti a šířce přirození. Švéd si to ale nejspíš nemyslel a toužil po širším penisu.

Třicetiletý muž podstoupil chirurgický zákrok, který mu měl chloubu rozšířit do rozměrů, jaké si přál.Po konzultaci s lékařem se rozhodl, že si nechá odebrat tuk z jiných částí těla a ten mu pak měl být aplikován přímo pod kůži penisu. Důsledkem toho mělo dojít k rozšíření. Jenže pacient měl v penisu poškozenou jednu cévu. A tak se během zákroku stalo to nejhorší.

Muži se skrze tuto poškozenou cévu dostal vpíchnutý tuk přímo do žil. Ten pak putoval až do plic a z nich do srdce. Tam vyvolal tak silný infarkt, že muž neměl šanci přežít. Sice se dosud nic podobného u mladého člověka nestalo, přesto jsou zvláště urologové k tomuto zákroku zvláště po této tragédii skeptičtí. Sice nemusí dojít ke smrti, ale taková deformace penisu či poruchy erekce v důsledku zákroku vyloučeny nejsou.

Autor: bin

Diskuze