Tori Spelling - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Početná rodinka

FOTO: Tori Spelling ukázala těhotenské bříško! Věřili byste, že už má takový buben?

Herečka Tori Spelling, známá jako Donna ze seriálu Beverly Hills 90210, čeká páté dítě. Je jí už 43 let. Tori čeká dítě s manželem Deanem McDermottem (49), který ji sice podváděl, ale vypadá to, že se zase udobřili. Společně se asi rozhodli, že čtyři děti jsou pro ně málo.

5 fotek
O výchově dětí by mohla dělat přednášky, péči o Liama (9), Stellu (8), Hattie (5) a Finna (4) Tori bravurně zvládá, takže jí zbydou síly i na další miminko. Herečka sice přiznala, že její finanční situace není úplně ideální, ale zjevně další potomek nebude dělat problém.

„Bylo to překvapení. Vždycky jsme ale chtěli velkou rodinu, takže jsme nadšení,“ svěřila se herečka americkému magazínu People. Manžel Dean dodal „Budeme muset koupit bytový komplex, aby každé dítě mělo svůj vlastní pokoj. Budeme maximálně připraveni a na dalšího potomka se těšíme.“

Tori se s novinkou podělila už minulý týden a již dnes je na fotografiích vidět její zakulacující se bříško. Tahle slavná maminka prodělala už mnoho plastických operací obličeje a nejspíš se jednou díky svým reprodukčním schopnostem dostane do Guinessovy knihy rekordů.

Autor: mak

Diskuze