Zdroj: Instagram / Gisele Bündchen
Pohár přetekl...

Topmodelka Gisele Bündchen po letech řekla, proč dala DiCapriovi kopačky!

Gisele Bündchen (38) a Leonardo DiCaprio (44) tvořili pár dlouhých pět let. Za tu dobu stihla modelka známého herce dost dobře poznat na to, aby se s ním včas rozešla a hledala štěstí jinde. Co jí na něm vadilo tak, že musela vztah s jedním z nejúspěšnějších herců světa ukončit?

7 fotek
Herecká americká ikona Leonardo DiCaprio, chcete-li Jack z Titanicu, si je moc dobře vědom toho, že ho chce téměř každá. A tak si herec vždy liboval v těch nejhezčích modelkách světového showbyznysu, s nimiž vztah byl otázkou pár měsíců. Pak Lea přestane dotyčná slečna bavit a v modelingových vodách uloví zase jinou. S Gisele to ale bylo jiné...

Brazilskou modelku a příležitostnou herečku měl DiCaprio nejspíš skutečně rád. Ostatně největším důkazem je samotná skutečnost, že s ní vydržel dlouhých pět let. Do té doby, než Gisele došla trpělivost a s charismatickým bouřlivákem se definitivně rozešla.

„Posledním hřebíčkem do rakve našeho vztahu bylo, že jsme oba v životě chtěli něco jiného. Došla jsem do fáze, kdy už mě na rozdíl od Lea delší dobu neuspokojovaly alkoholové večírky a workoholismus. Dlouho jsem to všechno přehlížela. Jednou však přišla chvíle, kdy jsem si řekla dost. Byla jsem po jeho boku osamělá. Ten pocit jsem však měla jen já. On to cítil jinak,“ přiznala po letech modelka pro magazín Porter, že život po boku DiCapria rozhodně není pro ženu, která touží po rodinném klidu, pohodě a nějakém tom zázemí.

S prací to nepřehánějte, workoholismus dokáže i zabít
Po častých večírcích s přáteli hrozí alkoholismus i obezita

Autor: bin

Diskuze