Andrea Verešová - 1
Zdroj: Jan Tůma
Úplně nahá

GALERIE: Andrea Verešová nafotila nejvíc sexy fotky kariéry! Ukázala se v rouše Evině

Fotky, na kterých je topmodelka Andrea Verešová celá nahá, nenechají nikoho chladným! Krásná Andrea dokázala prodat šarm, okouzlující krásu a svoje všemi obdivovaná prsa!

8 fotek
O Andree se říká, že je to Slovenka s největším sex-appealem. A fotografie, které byly nafoceny známým fotografem Janem Tůmou, za účelem vytvoření kalendáře, to jen potvrzují. Cílem bylo zachytit ženu v celé její kráse. A to se Verešové na odvážných snímcích bezpochyby povedlo. Je vidět, že se topmodelka před objektivem rozhodně nestydí.

Její manžel právník Daniel Volopich si prý už kalendář v duchu Pirelli vyvěsil doma v kuchyni a na svoji drahou polovičku se nemůže vynadívat. A její muž není jediný, kdo chce mít Andreu pověšenou na zdi. „Stále mi píší fanoušci s prosbou o kalendář, jehož výtěžek jde na můj Nadační fond Andrei Verešové“, nechala se slyšet modelka. Cena jednoho kalendáře je 1600 kč.

Snad každého při pohledu na Andreino tělo napadne, jak to ve svých 36 letech dělá, že vypadá tak dobře. „Matka příroda mi nadělila hezký obličej, ale o tělo se musíte starat. Nic není zadarmo, ani má postava a tu si pravidelně udržuji jogou a masážemi,“ přiznala top modelka. Tím dokazuje, že věk je pouze číslo a ona je stále velmi žádanou a vyhledávanou modelkou.

Autor: mic

Diskuze