Robert Downey Jr., Hugh Jackman, Dwayne Johnson
Zdroj: Profimedia
Úžasňáci

TOP 5 nejoblíbenějších herců Hollywoodu: Milují je nejen fanoušci, ale i tvůrci a kolegové!

V každém filmovém rybníčku se najdou oblíbenci i ti, které nikdo z jejich kolegů nemusí. S kterými hollywoodskými fešáky je jedna radost točit? Jejich kolegové a filmoví tvůrci prozradili, které hvězdy jsou největší zlatíčka.

5 fotek
Podle režisérů je prý úžasný herec Jim Parsons známý především jako Sheldon Cooper ze sitcomu Teorie velkého třesku. Označují ho dokonce za génia. „Je fantastický, velký profík. A je hodně ochotný zkoušet nové věci,“ řekla o něm dokonce jeho herecká kolegyně Mayim Bialik.

Velkým oblíbencem mezi tvůrci a herci je dokonce i představitel Iron Mana Robert Downey Jr. Filmoví tvůrci pějí chválu na jeho talent a disciplínu. Herečtí kolegové jdou zase do kolen z jeho charisma a velkorysosti. „Je skvělý, talentovaný, má zkušenosti a každého vždy podpoří,“ říká o něm představitel Kapitána Ameriky Chris Evans.

I Hugh Jackman je velkým oblíbencem. Podle žen je to opravdový gentleman. A chválou na něj nešetří ani muži. „Je velmi milý od přírody. Také slušný a zábavný, a to každý den,“ řekl o něm kolega z X-Menů Patrick Stewart.

Dwayne Johnson známý jako The Rock (Skála) je nejen jedním z nejlépe placených herců světa, ale v Hollywoodu je též velmi oblíbený. Tvrdě pracuje, je vděčný a zábavný. „Nikdy se nezastaví, jednoduše se zlepšuje každý den, je to inspirativní,“ řekl na jeho adresu kolega, který s si s ním zahrál ve filmu Baywatch, Zac Efron.

Miláčkem Hollywoodu je také Tom Hanks. Je prý milý a velmi profesionální. Herečtí kolegové na něj pějí chválu. „Je velmi velkorysý, zábavný, je snadné s ním vyjít, s ničím nemá problém. Je přesně takový, za jakého ho máte,“ řekla o něm Emma Watson, která s ním hrála ve filmu The Circle.

5 slavných osobností, o kterých jste možná netušily, že vychovaly děti v homosexuálním páru
Slavní, kteří se zvládli vypořádat s revmatem. Inspirujte se!

Autor: mk

Diskuze