SuperStar - 1
Zdroj: TV Nova
Hot News Drsná soutěž na Nově

Top 10 SuperStar: Impossible Itcho, drogy, předávkování a problematická energie

V 9. finále SuperStar nešlo ani tak o to, že soutěžící reprodukovali písně vybrané diváky, jako spíš o to, kdo ve zdraví přežije. Když už si musejí půjčovat boty s porotou...

1. Přišel, viděl, vyhulil

"Ten se nijak nezměnil," smála se Gábina Gunčíková, která před dvěma lety prožívala s Michalem Šepsem jeho cestu Česko Slovenskou SuperStar. Šeps dorazil na Barrandov na generálku, s jointem za uchem zazpíval, a pak ho venku na parkovišti za asistence fotografů vyhulil. Je dobré vidět, že někdo nemění názory a stále si stojí za svým životním krédem.

Scalexova gilotina: Do top trojky diváci nepustili Šafu. To si nezasloužil!

2. Šílená stíhačka Mandzáková

Bylo to ještě před začátkem televizního přenosu, Martin Šafařík, který ještě v té chvíli ani náhodou netušil, že ze soutěže vypadne, dával rozhovory a v pozadí stála jeho milá Tereza Mandzáková. Kontrolovala každý jeho krok, každé jeho slovo a hlavně to, zda-li se nebaví s jinou holkou.

Slovenská láska je vášnivá, udělá vám nebe na zemi, ale je pouze otázkou času, kdy vás zničí. Uvidíš Martine, ať je krásná sebevíc, s touhle žárlivkou tě nic dobrého nečeká.

Velké plány Martina Šafaříka! Společné bydlení s Terezkou a nejen rocková kariéra

3. Dospívání v přímém přenosu

"Ty zažíváš dospívání v přímém přenose," řekl Adamovi Kukačkovi vždy řízný Pavol Habera. "Pokaždé, když ses podíval na tanečnici, přestal jsi ladit. Ale to je normální, stává se z tebe muž."

Kuky měl vůbec špatný den. Předvedl svůj nejhorší výkon ve všech finálových kolech, čelil drsné kritice poroty, všichni tři porotci ho označili za nejslabší článek večera a byl hodně rád, že nevypadnul. "Našel jsi píseň, která ti nesedla. Refrény byly horší než sloky, nerostlo to. Celkově hodně špatné," kritizoval Habera nešťastného a nečekaně také falešného tlouštíka.

4. Impossible Itcho postavil chlupy

"Tvoje nejlepší vystoupení za celou SuperStar. Nevím, kde se v tobě ta energie vzala. Musel si se strašně naštvat. Jsem hodně překvapenej," rozplýval se Ondřej Soukup po vystoupení Štefana Pčelára. A nebyl sám.

"Zpíval si jako o život. Nebylo to dokonalé zpívání, ale měl jsem z toho tvého výkonu husí kůži. Postavily se mi chlupy na rukách, a tak to má být," pochvaloval si Habera svého ježoura pod rukávem.

Ewa Farna dodala, že ona chlupy nemá, ale jinak by se jí také postavily. Impossible od Jamese Arthura prostě Pčelára vystřelilo ke hvězdám.

5. Přišel i Miro Žbiro

Adamovi Kukačkovi se nedařilo a nedařilo. I když mu v zákulisí držel palce jeho fanoušek Miro Žbiro.

6. Hádka v porotě

Porota v zákulisí SuperStar

"Nesouhlasím s tebou," vpálil Pavol Habera do očí Ewě Farné. "Ačkoliv se většinou shodujeme, teď s tebou nesouhlasím. Zpěvačka ho naštvala, když zkritizovala Martina Šafaříka po taneční písni In my head od Jasona Derula. Prý mu mnohem více sedí rock. Profesionální porotce Habera to však vidí úplně jinak.

"Tohle ti sedí nejvíc ze všeho, co jsem u tebe viděl. Taneční věci ti jdou, máš super rytmické frázování. Není to přeafektované jako ty rockové věci..." chválil Šafu, který však podle svých slov zpívá disco z donucení a nikdy by dobrovolně s něčím takovým nevystoupil.

8. Zato Kukačka se Pčelárem na kluky nejsou

"Z této písně jsem pochopil, že homosexuálové nejste," začal Pavel Habera. "Spolu vám to dohromady vůbec nešlo. To byl místy podrobný návod, jak zavraždit hitovou písničku. Směšné deutko to bylo, to byla zoufalost," hodnotil Pavol Habera duet, který předvedli na pódiu Adam Kukačka a Štefan Pčelár. Dohromady jim to vůbec nezpívalo.

"Don't let the sun go down on me," zazpívali Elton John a George Michal v nejlepší formě. A oba to jsou homosexuálové, v tom má Habera pravdu. Před čtyřmi lety to stejně dobře (nebo možná i líp?) vystřihli v SuperStar Martin Chodúr a Jan Bendik. Ačkoliv oba homosexuálové nejsou. A Kukačka s Pčelárem jsou zarytí heterosexuálové, jinak to není možné...

"Bylo to vtipnózní, zlé to bylo, s duetem to nemělo nic společného," hodnotila Farna. "Šla z vás problematická energie," přidal se Ondřej Soukup. "Pánové takhle ne."

9. Nejoblíbenější boty SuperStar

Tyhle botky už v letošním ročníku SuperStar obuly Veronika Stýblová i Ewa Farna. V posledním nedělním finále v nich na pódium slavnostně napochodovala Natálie Kubištová. A taky jí byly.

10. Křováková je Janis Joplin

Sabina konečně našla zpěvačku, v jejíž písni může řvát jak se ji líbí a stejně neřve tolik jako řvávala ona. Janis Joplin již dávno není mezi živými, ale svým chraplákem by určitě zajásala radostí, kdyby slyšela verzi své písně od Sabiny Křovákové. Stejně jako zajásala porota SuperStar.

Janis Joplin zemřela na předávkování drogami ve věku pouhých 27 let a stala se symbolem hnutí hippies. Slušňaka Sabina spíš než na předávkování zemře ze šoku, když uvidí na stropě pavouka, ale přesto má s Janis něco společného.

Všechny podrobnosti o SuperStar najdete ZDE, přímý přenos z vily můžete sledovat ZDE. Exkluzivní záběry z vily SuperStar můžete vidět na VOYO. Sledujte, jak se finalisté baví ve středečních Aktivitách, nebo si poslechněte jejich zpovědi v pátečních Denících soutěžících.

Autor: ham

Diskuze