Stacy Keibler a George Clooney
Zdroj: Isifa / Facebook
TOP 10 milionářů od postýlky

Které hvězdy letos oznámí narození potomka?

Kate Middleton, Shakira nebo Lily Allen, to jsou hvězdy, u nichž už je jisté, že se v nejbližší době stanou matkami. Ale které z celebrit ještě narození svého potomka neoznámily? Zkusili jsme si trochu zatipovat.

Stacy Keibler a George Clooney
Proč by zrovna tihle dva měli mít dítě, když George se dlouhodobě opravdu nechce, ale nechce vázat? Je to jednoduché. Je to asi poslední, co by mohlo zachránit jejich vztah a zabránit Stacy, aby se objevovala na pařbách s jinými muži, jako nedávno se slavným plavcem Michaelem Phelpsem.

Natalie Portman a Benjamin MillepiedKráska izraelského původu Portman má se svým baleťákem, kterého poznala při natáčení filmu Černá labuť, již jednoho syna, ale minulý rok v srpnu se konečně vzali, a tak se dá očekávat, že pracují na druhém potomkovi.

Jennifer Aniston a Justin Theroux

Po hodně dlouhé době (od rozvodu s Bradem Pittem v roce 2005) to vypadá, že se našel někdo další, kdo s Jenn vydrží. A bude ji milovat. Jsou zasnoubeni, mají se podle všeho rádi a oblíbená hollywoodská kráska si konečně bude moci splnit svou dlouholetou touhu po dítěti. Určitě nebude na nic čekat.

Mila Kunis a Ashton Kutcher

herečka

Tento hollywoodský herecký pár se schází sotva rok, svatba je zatím v nedohlednu, ale oba už mají roky na to, aby pomýšleli na potomka. Kutcher mslavil v loňském roce několik významných úspěchů - zbavil se stárnoucí striptérky Demi Moore, získal roli po Charliem Sheenovi v populárním seriálu Dva a půl chlapa a sbalil mladší holku než je on. Na což poslední dobou nebyl zvyklý... Takže dítě by bylo logickým vyústěním jeho úspěchů.

Jessica Biel a Justin Timberlake

Justin Timberlake a Jessica Biel

Proč by měli mít tyhle dva dítě? Protože jejich loňská svatba za 6,5 milionu dolarů na jihoitalském pobřeží byla jednou z největších společenských událostí roku. A když už tolik do vztahu investovali, těžko lze očekávat, že na něm nehodlají dál pracovat.

Angelina Jolie a Brad Pitt

Cože? Tihle dva? Nemají snad už šest dětí? Mají. Ale rok zahájili svatbou (konečně!) a určitě by byli rádi, kdyby se jim alespoň jedno dítě narodilo do svazku manželského. Pokud hodlají postavit vlastní fotbalový tým, jednoduše musí ještě nějakého toho potomka přidat.

Kim Kardashian a Kanye West

Nejslavnější zadková modelka světa Kim Kardashian je jediná, u níž nemáme nejmenších pochyb o tom, že v letošním roce oznámí, že je těhotná. Udělala tak totiž hned na Nový rok. Kim vždy říkala, že chce mít děti a čeká jen na toho pravého. Rapper a bohatý producent Kanya West jím podle všeho je.

Khloe Kardashian a Lamar Odom

Khloe Kardashian

Aby nebylo holek kardashianových holek dost, pozadu se snaží nezůstat i ta méně známá a méně hezká Khloe. Navíc je více než jasné, že malý Mason bude potřebovat bratrance nebo sestřenici.

Zoe Saldana a Bradley Cooper

Nejsou spolu dlouho, ale Zoe bude 35 let a má nejvyšší čas, aby přivedla na světa potomka. Slavný filmový pár má všechny předpoklady k tomu, aby měl opravdu krásné dítě. I když se k sobě tak úplně nehodí. Prostě buď splodí potomka, nebo se rozejdou. A může to přijít každým dnem.

Anne Hathaway a Adam Shulman

Hrdinka bídníků začala o těhotenství hovořit během prosince a dá se očekávat, že tím nemyslela nic jiného, že se s Adamem o nějaké to dítě pokoušejí. Dá se očekávat, že její méně slavný herecký partner se ji jen tak nepustí. Kdo by také o něm bez Anne věděl?

 

Čtěte také:

Pro koho si letos přijde zubatá s kosou?

TOP 10: Nejhorší filmy historie

 

 

Autor: ham

Diskuze