Hlas - 4. živý přenos - Zákulisí: Hrůzová
Zdroj: TV Nova
Přežije jen nejlepší

TOP 10 Hlasu: Hrůzné obrazy Lo Hrůzové, Holá přezpívala Dartu a Vojtek neumí slovensky

Ve středu večer se rozhodlo o vítězi pěvecké show Hlas. Kdo vyhrál dva miliony, je už jasné. Ale co bylo na superfinálovém večeru to opravdu nejzajímavější?

1. Účes Tiny
Moderátorka soutěže vlétla na podium s vlasy jako z První republiky. A sedlo jí to dokonale. Tak se zdá, že Tina se narodila do špatné doby. I když, s R'n'B by se za Masaryka jen těžko prosadila.

2. Bydlení Martina Cisára
Je vidět, že tento kluk soutěží žije. Všechny zdi doma, které mohl, si vylepil snímky ze soutěže Hlas. Fotografiemi z toho, jak postupoval, jak se mu dařilo a jak se na něj na Nově lepí holky. Šťastný to muž! Martin je důkazem, že nezáleží na tom, jak vypadáte, ale co umíte. Spolužačky se před ním ochotně svlékají a odhalují břiška, jak bylo vidět v reportáži.

3. Pepa Vojtek nerozumí slovensky
Martin Ciísar předvedl slovenskou hitovku a až na celkem falešný začátek to bylo v pohodě. Ale podle Pepy Vojtka polykal koncovky stejně jako se to dělá v angličtině. A to byla chyba. "Některá slova jsem ti vůbec nerozuměl," sdělil rocker. Nebylo to přece jen tím, že to bylo jiným, než jeho rodným jazykem?

4. Společná píseň Venduly Příhodové a Michala Davida
Ještě nikdy jste neslyšeli zpívat Michala Davida anglicky? Tak jste se měli dívat na středeční Hlas. Duet se svou superfinalistkou, malinkatou Vendulou Příhodovou, dal nejzkušenější z koučů na výbornou. David vytáhl na diváky na Barrandově chraplák, kterým je donutil, aby jen zírali s otevřenou pusou, co se to ozývá z pódia. Cože? Přijel Bruce Springsteen?

5. Hrůzné obrazy Lo Hrůzové
Pamatujete si ještě na obrazy Ivety Bartošové? Na to, jak z nich všichni po její smrti předčítali těžké deprese a sklony k sebevraždě. Co by potom řekli na výtvory Lo Hrůzové? Asi by ani nevěřili, že člověk s takovými děsivými vizemi může být ještě naživu... Ale každopádně to je magický zážitek.

6. Společná píseň kouček a Andrey Holé
Nejde to jinak, ale zase zaujala společná píseň finalistky a kouče. V tomto případě kouček. Ty dvě kočky, co si říkají DARTA, se kroutily na pódiu a fascinovali diváky nejen svým zpěvem. Pak mezi ně vlétla malá dračice Andrea a dala ikonickou hitovku "I feel good" takovým způsobem, že Daře z toho povolily silikony a Martě ztuhnul věčnětrvající úsměv. Megaholá Andrea.

7. Vendula Příhodová chodí s Patrikem Hezuckým
Moderátor Hlasu Leoš Mareš prozradil tajnou zákulisní informaci. Vendula Příhodová chodí s Patrikem Hezuckým, jeho kolegou z rádia. Alespoň to tedy tvrdí Mareš a jako důkaz ukázal jejich společné video. Vendula má štěstí, že Marešovi v Česku už věří málokdo. Takže může být v klidu.

8. Těžká píseň dokonale
Tenkrát na Západě je legendární filmová píseň, kterou jen tak někdo nezazpívá. Jenže Vendula Příhodová si s ní poradila. Možná to nebylo tak dokonale podané, jako dokázala za mlada Věra Špinarová, ale "Jednou se vrátím" v tomto podání nemůže nikoho zklamat.

9. Překvapivá statistika
Zmínil to Leoš Mareš a byla to pravda. Hned tři ze čtyř grandfinalistů byli "ukradeni". To znamená, že jejich koučové je už nechtěli, vyřadili je ze soutěže a zůstali ve hře jen proto, že se jich ujmul jeden z konkurenčních koučů. Takže co to znamená? Nerozumí tak zkušení zpěváci jako Majk Spirit, Dara a Marta nebo Michal David zpěvu? Zbavili se potenciálních vítězů na úkor někoho, kdo neměl u diváků takový úspěch? Už to tak vypadá.

10. Zlaté oko Lo Hrůzové
"Jéžiš mě se ulevilo ty vo..." Lo Hrůzová si po odzpívání slavného a také velmi těžkého songu Tiny Turner "Golden eye" opravdu ulevila. A dala to výborně. Skoro jako legenda americké popmusic.

Přehrát poslední díl


Nepřehlédněte:

VIDEA: Takhle se to dělá! Rozlítaná Marta a drsný Majk v akci!

FOTOGALERIE Hlasu: Fotky "LO" které rozhodně nesmí zůstat v archivu!

JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ: Výkony, ze kterých měli kouči husí kůži!

VIDEA: Takhle se to dělá! Rozlítaná Marta a drsný Majk v akci!

Autor: pul

Diskuze