Stacey Gwilliam a Keith Hughes - 6
Zdroj: Profimedia / Twitter
Láska až za hrob

KillBillka žije! Tyran pohřbil snoubenku zaživa, ta poté předvedla děsivé divadlo

Doslova peklo si zažila čtyřiatřicetiletá žena z Walesu! Člověk, kterému bezmezně věřila a milovala ho, se ji pokusil drastickým způsobem připravit o život. Ale to nebyl konec.

Stayce Gwilliam si prošla něčím, co lidé znají jen z hororových filmů. Její snoubenec kulturista Hughes se jí pokusil dost drsným způsobem připravit o život. Nejdříve ji škrtil a po té co omdlela, se rozhodl pro nepochopitelný čin – pohřbít ji!

Stayce se probrala, až ve chvíli, kdy její snoubenec házel větve na jámu, v které ležela. Byla zoufalá a v šoku! Přesto sebrala veškerou sílu, kterou v sobě našla a rozhodla se, že o svůj život bude bojovat. „Snažila jsem se vstát, ale nešlo to. Musela jsem použít své nehty, abych se dostala ven,“ svěřila se Stayce. Doslova se musela vydrápat z vlastního hrobu!

Poté bloudila po lese a na lidi narazila až na vzdálené benzince. Ti ječeli hrůzou, ale poté je přesvědčila, ať zavolají sanitku.Tam omdlela, lékaři ji uvedli na dva týdny do umělého spánku a další týdny trávila zotavováním se. Po této hrozivé události ji zbyly trvalé následky v podobě berlí a omezení pohyblivosti.

Snoubenec Hughes byl soudem poslán do vězení. Smutné je, že už za 8 let může žádat o propuštění za slušné chování.

Autor: vsa

Diskuze