Tomáš Matonoha
Zdroj: Archiv TV Nova
Super novina

Tomi Paci opět na scéně? Tomáš Matonoha představil nový singl! VIDEO

Moderátora pořadu Co na to Češi si můžete pamatovat i z legendárního seriálu Comeback. Tam si zahrál vyhasínající popovou hvězdu Tomáše Pacovského, známého pod doménou Tomi Paci. Nyní má Tomáš Matonoha svoji kapelu a vydal první singl z debutového alba.

Ze seriálu byste možná tipovali, že Tomáš Matonoha není jeden z nejlepších zpěváků, jak si z něj také mnohdy jeho seriálový bratr Ozzák a dcera Ivuška utahují. Ve skutečnosti se ale Tomáš Matonoha věnuje hudbě už od základní školy. Celkově vzato tedy o pár let déle, než divadlu, které mu bylo dříve bližší. Svůj pěvecký talent předvedl i v úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas. K hudební tvorbě ale tíhne více až v posledních třech letech, kdy založil kapelu Inspektor Kluzó.

Kapelu tvoří, kromě samotného Tomáše Matonohy, také pianista Zdeněk Král a zpěvačka Vendula Příhodová, kterou si mohou diváci pamatovat z finále soutěže Hlas Česko Slovenska. „Pro mě je důležité pracovat s lidmi, které mám ráda a rozumím si s nimi nejen po pracovní stránce. S Tomášem máme podobný názor nejen na poezii, ale i na chod věcí a životní postoj. Je hodně tvůrčí a nebojí se pracovat na svých projektech dlouhé dny a noci až do úplné spokojenosti,“ pochvaluje si spolupráci s charismatickým hercem Vendula Příhodová.

Před pár dny kapela představila svůj nový singl Chodit včas, který je zároveň první písničkou z připravovaného alba.Autory jsou Zdeněk Král, Tomáš Matonoha a textařka Petra Kovářová. Na vznik dohlížel producent Lukáš Chromka, který spolupracuje například i s Thomem Artwayem, Michalem Hrůzou, Mirai nebo Ewou Farnou.

Debutové album plánuje kapela vydat na podzim tohoto roku. Z dvaceti autorských písní vybrali jedenáct, kterými budou bavit své posluchače a diváky na koncertech i festivalech. Tomáš Matonoha sám přiznává, že kapela je teď ve fázi, kdy získávají své posluchače. „Postupně zvyšujeme koncertní činnost, rozhodně nejsme nějaká studiová kapela, která se na podiu ukáže jednou za rok,“ popisuje.

Své slovo drží a tak mohou zájemci slyšet kapelu například 1. srpna na Festivalu Leitnerka v Brně a poté 17. srpna na festivalu ve Smržovce.

Jak se kapele song povedl si můžete poslechnout sami:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JE V BALÍKU! Tomáš Matonoha utratil nehoráznou sumu peněz. Uhodnete za co?

ČO TI JE*E?! Vítězem 7. dílu Tváře se stal Rytmus! Tohle Tomáš Matonoha vážně zabil

 

 

Autor: red

Diskuze