Tomáš Klus - 1
Zdroj: Instagram
Dokonalá rodinka

FOTO: Tomáš Klus poprvé ukázal svým dětem malou Jenovéfou. Neuvěříte, jak zareagovaly!

Čerstvě trojnásobný otec a zpěvák Tomáš Klus (31) je ze svého dalšího potomka naprosto nadšen. Malá Jenovéfa se narodila teprve v úterý, pyšný tatínek ale nelenil a už všechna svá dítka společně v porodnici seznámil – s nejstarší Josefínou (4) a mladším bráškou Alfrédem (1).

6 fotek
A stejné nadšení z malého přírůstku nesdíleli jen sourozenci, ale pyšná je i maminka Tamara (29), která se pochopitelně musela podělit o kousek svého štěstí na sociální síti. „Jejich první setkání. Jako by se už dávno znali podle toho, jak vroucně a láskyplně se vítali. Užívám si to plynutí po všech obrysech emocí, které mi tančí v srdci. A děkuju, děkuju, děkuju.“

I tatínek neskrýval své dojetí a napsal též na sociální síť dojemný text k fotce, kde by starší sourozenci samou láskou malou sestřičku málem snědli. „Dnes jsou tomu čtyři roky na den, kdy jsme oživili svůj svazek, otevřeli jej světu a denně mu svědčíme láskou, která má dar nevyčerpatelnosti, uvěří-li se v ni. Jsem toho hrdým svědkem, jak s každou laskavostí je člověk blíž a blíž dokonalému štěstí,“ napsal a poté poděkoval své ženě.

„Děkuji ti za to, že je to takovej odvázek, děkuji za tvé ano životu se mnou a za naše společné ano třem nezvratným důkazům toho, že láska žije, oživuje a má se užívat, neboť je lékem na smutek, strach i nenávidění. Kéž všem lidem kdekoli na světě pozornost padne na ni, neboť jak známo, čemu člověk věnuje pozornost, to roste. Kéž tedy rosteme k sobě, kéž srůstáme,“ zabásnil si Klus, který je asi v současnosti nejšťastnějším otcem pod sluncem. Přejeme hodně zdraví a lásky!

Autor: ham

Diskuze