Nevěrník

ŠOKUJÍCÍ PŘIZNÁNÍ Tomáše Kluse: Podvedl jsem svou ženu! Byly v tom i drogy

Zpěvák Tomáš Klus (32) miluje pravdu. A takovou malou hru na pravdu se nedávno rozhodl zahrát si na svém facebookovém profilu. Dokonce se přiznal i k nevěře!

7 fotek
Tomáš Klus se rozhodl, že na svém Facebooku veřejně poskytne důvěrné informace ze svého soukromého života. A začal docela zostra. V dlouhatánském statusu dokonce zabrousil do tématu "nevěra".

Svá slova Tomáš začíná tím, jak pár týdnů po narození málem zemřel. Ale děkuje Bohu za to, že může žít a přibližovat se "jeho Pravdě", kterou považuje za cíl svého poznání. Mnohem zajímavější je ale ta část textu, kde se Tomáš klus svěřuje s nevěrou.

O několik řádků níže oblíbený zpěvák píše: „Prakticky od školky jsem konstantně podváděl všechny přítelkyně včetně své ženy. Její odpuštění se mi stalo osvobozením a dalo mi pochopit, že pravda, opravdovost alias nebojácná autenticita, přijetí toho, kdo jsem, se vším, čím jsem doposud byl, a vědomé přijetí toho, že co zasadím, to sklidím; je jedinou mou možnou cestou ke štěstí a že Rodina čili to, co mám doma, je toho mého štěstí podobou.“

Dále se Tomáš Klus rozepsal také na téma drogy. „Vyzkoušel jsem během svého života mnoho, smrt, znovuzrození, tmu i daleké cesty za světlem. Žabí jed, jakýsi domorodý elixír a vůbec drogy přírodní i syntetické a oblbováky typu tabák a alkohol. I přesto jsem pořád tady a touha po Pravdě mě neopouští,“ uvedl ve své zatím asi nejupřímnější zpovědi zpěvák.

Autor: mk

Diskuze