Na vodě - 1
Zdroj: TV Nova
Vrkú vrkú

Tomáš Klus se v seriálu Na vodě poprvé zamiloval! Kdo je tahle blondýnka?

Už v neděli ve 20:20 startuje na televizi Nova dvanáctý díl českého komediálního seriálu Na vodě. Do koho se zakouká Honza (Tomáš Klus)? A co dalšího vás čeká?

6 fotek
V nedělením díle seriálu Na vodě se v místní zátoce budou slavit Vánoce. Jedno z největších překvapení ale čeká na Honzu (Tomáš Klus). Do zátoky totiž přijíždí velmi krásná a tajemná blondýnka...

Jak už je Honzovým zvykem, tak ji začne okamžitě balit. Nicméně blondýnka není jako ostatní dívky, které Honza měl, a má ho spíše na háku. Nakonec ji ale Honza přemluví a společně vyrazí na výlet. Honza se během něj opravdu hluboce a vůbec poprvé vážně zamiluje.

Jenomže se postupně ukazuje, že blondýnka nemá ani tak zájem o něj, jako spíš o Bohumila (Oldřich Kaiser). Jaký k tomu je důvod, se dozvíte už v neděli od 20:20 v seriálu Na vodě.

Projekt režiséra Milana Cieslara je zasazený do krásného prostředí zátoky plné lodí i hausbótů, a pyšní se skvělým hereckým obsazením. V hlavních rolích diváci mohou vidět Lukáše Langmajera, Tomáše Kluse, Veroniku Kubařovou, Lenku Vlasákovou, Lukáše Pavláska, Oldřicha Kaisera, Ester Geislerovou, Ivu Pazderkovou a mnoho dalších.

Autor: niž

Diskuze