Rozbila Ego

Tomáš Klus se přiznal k nevěře: VYJÁDŘENÍ manželky Tamary všechny zaskočilo!

Tomáš Klus (32) a jeho manželka Tamara (30) měli na pohled idylický vztah. Teď se ale oblíbený zpěvák rozhodl promluvit o temné minulosti plné nevěr. Přiznal, že podvedl i svoji milovanou ženu! Co na to ona?

7 fotek
„Prakticky od školky jsem konstantně podváděl všechny přítelkyně, včetně své ženy. Její odpuštění se mi stalo osvobozením a dalo mi pochopit, že pravda, opravdovost alias nebojácná autenticita, přijetí toho, kdo jsem, se vším, čím jsem doposud byl, a vědomé přijetí toho, že co zasadím, to sklidím,“ přiznal Tomáš Klus ve své otevřené zpovědi, že věrnost ve vztahu mu do jisté doby nic neříkala.

Doteď si tak všichni mysleli, že jeho manželství s Tamarou je ideální a bez poskvrnky. Teď ho ale asi sžíralo svědomí, a tak se rozhodl veřejně přiznat, že vše není takové, jako se na první pohled mohlo zdát. Jak je ale vidět, nevěru pár překonal, čehož jsou důkazem jejich tři krásné děti. Bodejť by také ne, Tamary životní nadhled a přístup k problému je obdivuhodný. Po prohlášení svého manžela a lítostivých slov fanoušků si totiž řekla, že ani ona mlčet nebude. Ve svém prohlášení přiznala, že i přes velkou bolest se tehdy svému manželovi rozhodla odpustit.

„Každý den se můžeme rozhodnout... Každý den můžeme říct - já už s Tebou dál nepůjdu... Ale když srdce bolí víc z toho, že se navždy ztratíme jeden druhému, než z toho, že nám ten druhý zasadil ránu do srdce... to je ten moment, kdy máme možnost odpustit. Protože pokud dojdeme na tuhle magickou křižovatku, nedovedlo nás na ni Ego ale Láska, která mezi námi stále ještě je. Jsme lidé ... z masa a kostí. A každý děláme chyby a dělat je budeme. Je jen a jen na nás, jak s nimi naložíme... Já své Ego rozbila. Zvolila jsem si cestu Srdce,“ vysvětlila Tamara na sociální síti způsobem svým vlastním, proč manžela v těžkém období neopustila. Láska je totiž dle jejích slov silnější.

7 nejčastějších důvodů mužské nevěry
Podvede spíš ve 30 nebo v 50? Nové statistiky vás šokují

Autor: bin

Diskuze