Tomáš Klus a manželka Tamara - 1
Zdroj: Profimedia
Zasloužilý otec

Tomáš Klus se již brzy dočká třetího potomka. Výběr jména všechny naprosto překvapil!

Není tajemstvím, že zpěvák a textař Tomáš Klus (31) se stane zanedlouho už trojnásobným otcem. K nejstarší Josefíně (4) a mladšímu bráškovi Alfrédovi (1) brzy přibude další sourozenec, a to sestřička. Se jménem si však tento pár hlavu neláme...

8 fotek
Tomáš Klus začal s Tamarou chodit v roce 2012 a i když se oba tenkrát jako mladí do rodičovství příliš nehrnuli, netrvalo dlouho a v květnu 2013 se jim narodila prvorozená dcera Josefína. A pak události nabraly rychlý spád. V září ještě téhož roku se konala svatba, Tamara se vzdala kariéry zpěvačky a z bohémského stylu života vpluly do rodinného jakoby nic. V roce 2016 se jim narodil další potomek, který dostal jméno Alfréd.

Zpěvák se několikrát svěřil, že by chtěl mít spoustu dětí, protože je to pro něj nesmírně inspirující, uklidňující a nabíjející. Manželské dvojici se navíc nedávno opět zadařilo a čekají spolu již třetí dítě. Nad jménem holčičky si však nelámou hlavu, prý to přijde samo. „To jí dáme až po porodu. Vymýšlení jmen Josefína a Alfréd bylo jednoduché, ale teď potřetí cítíme, že si to chceme užít jinak, když je to možná naposledy…,“ svěřil se zpěvák Blesku. U předchozích dvou porodů byl Tomáš přítomen a ani tentokrát si tento neuvěřitelně silný zážitek nenechá ujít. „U porodu se chlap musí srovnat s tím, že je úplný béčko. Druhá věc je, že tam vůbec nemáte moc nad tou situací."

Takže už jako ostřílený otec nejen v životě, ale i na porodním sále má také jasno ohledně porodu své manželky. Naštěstí i tady u páru panuje shoda. Nejsou zastánci domácího porodu. „V porodnici jsou zařízení i na případné komplikace, a to je v pořádku. Pro nás byl klíčový personál a porodní bába, která je tam s námi. My máme úžasnou Janičku, se kterou jsem rodila Alfréda,“ doplnila Blesku Tamara. Tak přejeme hodně zdraví a ať vše dobře dopadne!

Autor: ham

Diskuze