Tomáš Dastlík - 1
Zdroj: Instagram
To je model

Tomáš Dastlík alias Martin Maléř z Ulice se umí pěkně odvázat: Před natáčením se obnažoval v šatně! FOTO

Sympatický Tomáš Dastlík (42) je svojí tváří divákům Ulice známý spíše jako zodpovědný otec od rodiny Martin Maléř. Ve skutečnosti se ale vždy dobře naladěný herec nebojí vymýšlet různé vylomeniny! Například v šatně před natáčením...

7 fotek
Tomáš Dastlík hraje v Ulici Martina Maléře, který se velmi často trápí tím, jak zabezpečit svoji rodinu. V reálném životě ale herec tyto starosti naštěstí nemá. Otcem se stal teprve nedávno a na sociální síti se tak rád chlubí fotkami a videi s roztomilým synem Ondráškem.

Když ale přijdou pracovní povinnosti a Tomáš musí rodinu na chvíli opustit, přichází na řadu jiné vylomeniny. Herec svými Insta Story baví fanoušky čím dál tím více. Ne nadarmo jich proto má už přes 12 tisíc! Tentokrát se rozhodl zlepšit svým příznivcům den fotkami, které pořídil těsně před natáčením dalších epizod oblíbeného nováckého seriálu.

Podle oblečení to vypadá, že se zrovna chystal na nějakou běžeckou scénu. Ještě předtím, než si ale sportovní oděv zcela oblékl, ukázal, že se nebojí veřejně obnažit na sociální síti! Smysl pro humor Tomáše Dastlíka očividně neopouští ani v momentě, než má nastoupit na plac. Podívejte se, jak mu to sekne!
 

Autor: bin

Diskuze