Tomáš Dastlík - 1
Zdroj: facebook.com
Ach, ty vztahy...

Tomáš Dastlík alias Martin Maléř ukázal staré FOTO se svou první láskou! Jednou věcí všechny šokuje

Herec Tomáš Dastlík (42) se stal nedávno tatínkem. Jeho partnerka Eliška mu porodila syna Ondřeje. Teď se ale představitel Martina Maléře svěřil s tím, co se dělo před mnoha lety s jeho první láskou...

7 fotek
Herce Tomáše Dastlíka mají diváci seriálu Ulice rádi díky jeho roli zodpovědného otce Martina Maléře. Krátce před Vánoci se ale Tomášovi teprve narodil jeho skutečný syn Ondřej. Toho má s partnerkou Eliškou. Jak je ale zřejmé, Eliška nebyla Tomášovou první láskou, tou byla totiž Šárka!

Ptáte se, kdo je Šárka? To je dívka, která učarovala Tomášovi jako první! Kdysi dávno ještě během studentských let, ji herec sbalil na svůj hudební talent. V celém příběhu navíc figuroval i jeho bratranec.

„Ta kráska na mém rameni, jež je lapena do sítě kytary a zpěvu, je mou první opravdickou láskou... Šárka... byl to krásný příběh, jelikož Šárka měla a dosud má jednovaječné dvojčátko. Neméně krásnou Lucinku, do které se - za mého nemalého přispění - zamiloval můj bratranec Lukáš. Tak se stalo, že dva Dastlíci jezdili několik let za dvěma Kratochvílkami“ napsal herec roztomilý romantický příběh na sociální síť k retro fotce, kterou si můžete prohlédnout v galerii.

Autor: bin

Diskuze