Tom Cruise a Mary Lee South - 1
Zdroj: Profimedia
Upřímnou soustrast

Tom Cruise je na dně! Zemřela nejdůležitější osoba v jeho životě

Úspěšný herec Tom Cruise truchlí. Zemřela nejdůležitější osoba jeho života, která ho držela v těžkých chvílích nad vodou. Život si bez ní nedovede představit a jen těžce se bude vyrovnávat s takovou ztrátou...

7 fotek
Tom Cruise (54) se nikdy netajil dobrým vztahem se svou matkou. O to bolestivější je pro něho její náhlý odchod. Mary Lee South (†80) delší dobu bojovala se zdravotními problémy, zemřela však klidně během spánku.

Pro herce to byla ohromná rána. Matka byla jeho strážným andělem. Málokdo ví, že se také chtěla věnovat herectví, nikdy si ale nebyla jistá, jestli by s touto profesí zvládla uživit syna, a tak to vzdala. Všechny peníze pak investovala do jeho herecké kariéry, přispívala mu i v době, kdy se jako číšník snažil prosadit v Hollywoodu.

S podporou Toma souhlasil i druhý matčin přítel, který též usoudil, že má její syn dar od boha. Herec si dobře uvědomoval, co všechno pro něj Mary udělala. Trávil s ní za to čas. Dával jí dárky nebo ji bral s sebou a červený koberec. Teď je jejich lásce konec a Tom se bude muset naučit žít i bez své matky.

Autor: Beat

Diskuze