rakovina
Zdroj: oficiální zdroj
Proč to udělala?

Poslední Vánoce: Matka dceři ukončila léčbu rakoviny, dítě teď zemře

Když byl malé Isabelle rok, lékaři zjistili, že má nádor na mozku. Její matka letos rozhodla, že se léčba rakoviny ukončí, aby si holčička alespoň jednou užila Vánoce. Znamená to jediné. Isabella brzy zemře.

Krutý osud stihl tuto britskou rodinu. Malá Isabella se už dva roky léčí s rakovinou. Nádor má na mozku. Lékaři ji několikrát operovali a pak nasadili léčbu pomocí chemoterapií, která nedělala holčičce vůbec dobře.

Letos v září se její rodina dozvěděla, že má Isabella před sebou jen deset měsíců života. Jelikož Isabelle není pomoci, rozhodla se letos její matka Jolene (32), že její trápení ukončí. Nechala své dceři přerušit léčbu. Holčička si tak užije tyto Vánoce bez bolestí, které jí dřív způsoboly chemoterapie.

"Chci, aby byla konečně šťastná a ne pořád běhat po vyšetřeních a nemocnicích. K Vánocům si přeje výlet do Disneylandu, řekla to Santovi, ale to jí bohužel nemůžu splnit, protože na to nemáme peníze. Tak se prostě budu jen snažit být dobrá máma a udělat jí krásné Vánoce, i s jejími dvěma sourozenci," svěřila se zoufalá matka britskému webu Dailymail.co.uk.

Autor: mivr

Diskuze