Nick Nolte
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Tohle že je akční hrdina?! Pupkáč Nick Nolte jezdí na kole v růžovém kompletu

Starnoucí hrdina akčních filmů už není zdaleka takový fešák jako kdysy. Nick Nolte (78) holduje růžové barvě a prohání se na svém kole po Malibu. Kdyby se o sebe trochu staral, možná by lámal srdce žen. Téměř osmdesátiletý Nolte ale dává přednost vizáži pupkáče.

9 fotek
Kdysi dávno by mu nejedna žena skočila do postele. V současné době by ale spíše utekla. Nick Nolte totiž vypadá jako zanedbaný bezdomovec a charisma je to tam. Nolte totiž totálně kašle na to, jak vypadá a projíždí se ve svém růžovém kompletu po Malibu.

Jediné, co ho šlechtí je, že se vzorně stará o svoji jedenáctiletou dceru Sophie, která Noltovi není ani zdánlivě podobná. Zubožený herec ale nevypadal vždycky takhle. Ještě před deseti lety byl celkem ucházející. Fanoušci si ho mohou pamatovat z filmu Zbožňuju trable, kde si zahrál v roce 1994 s Julií Roberts.

Známý je ale i z filmů 48 hodin, Mys hrůzy nebo Válečník, za který byl nominován na Oscara v kategorii Herec ve vedlejší roli.

Navzdory svojí vizáži Nolte nepřestává točit. Jeho posledním filmem je Angel Has Fallen, kde hraje mimo jiné i Gerard Butler a Morgan Freeman. Nolte se ale jako hvězda zjevně necítí. Než dostane další roli, bude se prostě prohánět na kole v těch nejšílenějších modelech.

Autor: Han

Diskuze