Vtipné video

TOHLE VÁS DOSTANE: Jakub Štáfek je teplej! Řekla to jeho babička

Jakub Štáfek (27) známý z Ulice jako Matěj Jordán je sice známý vtipálek, ale má velké srdce. To ví i jeho vitální prababička, kterou teď před Vánoci navštívil. Herec zveřejnil vtipné video, kde ukázal, že i se staršími lidmi může být pořádná legrace!

Jakub Štáfek alias Matěj Jordán je jako herec velmi vytížený. Ulice, Specialisté, do toho vlastní projekt o fotbalistovi Lavim... Nemá příliš času nazbyt. Přesto si ho ale v tento předvánoční čas udělal na svou prababičku, která, až uvidíte video, vám nemůže být nesympatická!

Stejně jako každá babička či prababička je i ta Jakubova starostlivá, a tak na něj sáhla a povídá: „Máš studený ruce, proč si nevezmeš něco na sebe...,“ začala nevinný rozhovor. „Ale jinak seš teplej!“ V tu chvíli se Jakub s úsměvem na tváři zarazil a jeho babičce nejspíš došlo, že to vyznělo, jako kdyby svému vnukovi právě řekla, že je gay.

„Teda... Jako teplej...po těle...,“ uvedli se smíchem oba na pravou míru, jak to babička celé myslela. I přes humornou situaci je ale video úsměvné spíš proto, že je na herci a jeho babičce vidět, jaký mají krásný vztah. Lidé by neměli zapomínat na své blízké a to ani na ty, kteří jsou o mnoho generací starší. Vánoce k tomu přímo vybízejí!

Patricie Solaříková: Být kyselá je zbytečné, lepší je mít dobrou náladu
Patricie Solaříková: Diety mi nefungují, mám vlastní trik

Autor: bin

Diskuze