Ján z Mise nový domov
Zdroj: TV Nova
Smutný příběh

UŽ TOHO MĚL DOST: Ján z Mise nový domov dal manželku k soudu. Proč to udělal?

V nové reality show Mise nový domov se nedávno představil otec Ján, který vychovává pět dětí. Jeho manželka je tak trochu „do větru“ a jemu už došla trpělivost! Po několika aférkách už toho má dost a manželku hodlá hnát k soudu.

13 fotek
Českem hýbe případ Jána z reality show Mise nový domov. Ten si představoval velkou rodinu s hodnou manželkou, ona zase hledala štěstí všude jinde, jen ne u něj. Protože ji rodina omrzela, utekla za milencem, od kterého stejně později odešla.

Od rodiny manželka odešla naposledy před třemi lety a podle Jána to už bylo naposledy. Nemá sílu to zažívat znovu. „Manželka neplatí alimenty, tak jsem na ni minulý týden podal trestní oznámení. A už se vlastně těším i na rozvod.“

Žena se o děti nikdy nestarala a alimenty, které jí byly nařízeny soudem, Ján nidky neviděl. I přes to, jak se ke své rodině zachovala, se po ní dětem stýská.

„Ty starší vědí svoje. Často volala, že jim nakoupí dárky a skutek utek. V kontaktu je jen s Davídkem na facebooku. Zeptá se ale jen na to, co jedly a jak se mají. Na mámu se ptá hlavně nejmladší Zuzanka. Často brečí, že jí máma chybí. Já ji pak musím utěšovat a někdy jí i lhát, že máma přijde a někam ji vezme,“ dodal zdrcený otec.

Pokud jste tento díl reality show Mise nový domov neviděli, můžete ho zhlédnout na NOVA Plus.

Autor: pet

Diskuze