Natasha Crown
Zdroj: Instagram
Jako vrata

Tohle nepochopíte! Švédka chce mít největší zadek na světě: Už teď je to pořádný extrém! FOTO

Švédka Natasha Crown (24) se rozhodla, že se zapíše do historie jako žena s největším zadkem na světě. Měsíčně sní šest kilogramů Nutelly jen proto, aby se její pozadí zvětšilo. Myslí si, že je hodně sexy.

8 fotek
Natasha Crown z Göteborgu chce mít největší zadek na světě a je ochotná pro to udělat téměř cokoliv! Už nyní obvod její zadnice dosahuje 183 centimetrů. Aby byl ještě větší, jí velké množství pizzy, zmrzlinových pohárů, mastných jídel, patnáct Nutell měsíčně a velké množství těstovin.

Po probuzení se každé ráno přezkoumá v zrcadle s poznámkou: "Potřebuji přibrat ještě víc." Čím více přibere, tím větší bude její zadek, myslí si. Na Instagramu ji díky její bláznivému plánu sledují desetitisíce lidí. Všichni jsou zvědaví, kam až do dožene.

Natasha si při tom všem nechává speciálními procedurami odstranit tuk z jiných částí těla a dosadit ho právě do zadku. Poprvé tento zákrok absolvovala jako dvacetiletá a od té doby je procedurou posedlá.


"Když jsem byla teenagerka, moje tělo se začalo měnit. Narostly mi prsa i zadek. Své tělo miluju. Když kráčím a cítím, jak se mi třese zadek, jsem z toho nadržená," říká. Od té doby podstoupila tři vyplnění zadku a úpravu prsou.

Ačkoliv je ze své postavy Natasha nadšená, její rodiče ji pravidelně prosí, aby své tělo tak drasticky neměnila. Obávají se, že si způsobí nenapravitelné škody. Natasha s tím ale přestat nehodlá! Je svým zadkem doslova posedlá.

Autor: mk

Diskuze