Kate a Meghan
Zdroj: Profimedia
Rozmazlená vévodkyně

Tohle Kate po porodu musela. Meghan řekla jasné NE!

Spekuluje se, že Meghan Markle (37) už porodila, ale ve skutečnosti to nikdo neví. Královská rodina všechno drží přísně v utajení. Pokud se tak nestalo, porod je pořád na spadnutí. Po něm Meghan musí splnit několik povinností, což ona samozřejmě odmítá.

10 fotek
Vévodkyně ze Sussexu má porodit každou chvíli a všichni už netrpělivě čekají, kdy to bude. Po porodu ji, jakožto členku královské rodiny, česká spousta povinností. Na rozdíl od Kate Middleton je ale dodržet nehodlá.

Kate se musela po každém porodu obléci do šatů, nazout si podpatky, nechat si udělat slušivý make-up a vyjít před nemocnici U svaté Marie v Londýně. Vydržet cvakání fotoaparátů jen pár hodin po porodu není lehký úkol, ale přesto je to nutnost.

Meghan Markle tohle všechno odmítá. Zapózovat je prý ochotná mimo nemocnici, byť je to pro královskou rodinu tradice. Její přátelé tvrdí, že se jen pár hodin po porodu zkrátka nechce šlechtit.

"Meghan a Harry už dříve vydali prohlášení, kde veřejnost informovali, že budou věci dělat podle sebe, co se jejich prvního dítěte týká. Oba se prý těší na každého, který s nimi příchod miminka v soukromí oslaví," píše Daily Mail. Umoudří se vévodkyně ze Sussexu nakonec, nebo bude vytahovat růžky dál?

Nejste pro své okolí nesnesitelná stejně jako vévodkyně Meghan?
TEST: Jsi připravena na SVATBU?

Autor: Han

Diskuze