Milena Velba - 4
Zdroj: Profimedia
Přírodní vnady

GALERIE: Tohle jsou největší přírodní prsa Česka! Závidíte?

Malá prsa, střední, nebo naopak velká ňadra. Každá žena se pyšní jinou velikostí i tvarem. Tato profesionální modelka z Česka se ale může chlubit největším přírodním poprsím v republice. Chtěli byste jej také?

3 fotky
Mnoho mužů často sní o partnerce s velkým nebo dokonce obřím poprsím. Někteří zabíhají ve své fantazii dokonce tak daleko, že vědí, co by si s nadstandartním obdařením počali prakticky v každé situaci. Jen málokdo si ale dokáže představit, co vše velké vnady obnášejí.

Na obrovské bolesti zad, které provázejí ženy s velkými ňadry, si nestěžuje Milena Velba. Češka, která je uznaná nositelka titulu největší přírodní ňadra v České republice. Dle jejích slov snila o vyvinutém hrudníku již od dětských let, a dokonce prý byla natolik kreativní, že věděla, jak balóny využít.

Milena se v současnosti věnuje fotomodelingu v Německu, kam se před lety odstěhovala. Není ale jediná Češka, která se může chlubit dmoucím se hrudníkem. Mezi nejznámější zástupkyně plných tvarů patří například Halina Pawlowská.

Velká ňadra s sebou ale také nesou riziko udušení. A to nejen majitelky, ale třeba i partnera, jak se svěřila angličanka Claire Smedley, další majitelka obřích prsou.

Autor: kn

Diskuze