miss
Zdroj: Oficiální zdroj
Galerie Prásk.tv

Tohle je nová nejkrásnější juniorka. Líbí?

Témata / Miss, misska, Miss Junior, kráska

Miss Junior 2014 se stala půvabná osmnáctiletá studentka Andrea Žiačiková. A jen málokdo si nevšimne její podoby s modelkou Andreou Verešovou. Stane se stejně úspěšnou modelkou?

5 fotek

"Hodně mi to lidé říkají a lichotí mi to. Paní Verešová je velmi krásná," prozradila nová Miss Junior.

"Manžel mi říkal, že mi je tahle dívka podobná," přitakala Verešová, která usedla v porotě Miss Junior.

Vítězka Andrea Žiačiková rozhodně v soutěžích krásy není nováčkem. I se svojí nízkou výškou 168 centimetrů má už devátý titul královny krásy.

"Byla jsem asi na deseti soutěžích a devětkrát to vyšlo," chlubí se.

Příští rok by to ráda zkusila i v České Miss. "Soutěže krásy mě hrozně baví. Líbí se mi, jak se o nás starají, češou, líčí, zkrátka ten šum okolo," vysvětlila důvod své účasti na missích soutěžích.

Pánové, kteří by si brousili zuby na krásnou Andreu, ale mají smůlu. Již rok a půl je tahle kráska s mírami 88-60-88 zadaná.

Také Slovensko má svoji nejkrásnější juniorku. Tou se stala teprve sedmnáctiletá Dominika Krčeková. Půvabná hnědovláska je vysoká 178 centimetrů a pyšní se mírami 88-62-96.

Finále prestižní soutěže krásy moderovala patronka Miss Junior Miluška Bittnerová. Přiznala, že českou vítězku Andreu sama netipovala.

"Holky jsem vybírala od prvních kol, trávila jsem s nimi celé soustředění. Znám je, vím, jak se v jakých situacích chovají a je těžké přát vítězství jen jedné. Dala bych to všem," prozradila Miluška, která si nyní pracovně konečně může oddychnout.

"To psychické vypětí pracovní a také rozvodové je takové, že už se strašně těším pryč. Poletím někam do tepla už před Vánoci. První Štědrý den bez manžela po sedmnácti letech nechci zažít doma," dodala jedna z nejvíce sexy českých hereček. V porotě Miss Junior vedle Andrey Verešové zasedli také Martin Písařík, Martina Hudečková, Kristýna Leichtová nebo Jaroslava Obermaierová.

Autor: mivr

Diskuze