Patricie Solaříková
Zdroj: Instagram
A dělá dobře

Tohle by Patricie Solaříková ještě před rokem neudělala! Teď je to na denním pořádku

Herečka Patricie Solaříková (29) prozradila, co se stalo její denní rutinou, avšak ještě před rokem by se vysmála, kdyby jí někdo řekl, že tohle bude dělat. Také se snaží inspirovat ostatní.

21 fotek
Hvězda Ulice Patricie Solaříková na svém Instagramu dosáhla 180 tisíc sledujících. Na oslavu a hlavně k vyjádření vděčnosti všem svým příznivcům, přidala na sociální síť fotografii s dlouhým popiskem.

"WOW! Je vás tu 180 tisíc!!! No potěš! Strašně moc vám DĚKUJU. Chtěla jsem dneska dát klid s příspěvkem, ale takhle musím. A tak mi při této příležitosti dovolte opět trochu mého filosofování," začala svá slova u fotografie, na níž stojí v jedné z jogínských pozic.

"Kdyby mi někdo před rokem řekl, že budu doma skoro každej den cvičit jógu, protože sama budu chtít, asi bych se mu dost vysmála. Je zajímavý, jak se lidi mění... a pak, že se nemění, ha! Teda samozřejmě musí chtít oni sami, to né že ne... ale musím říct, že i jóga má velkou zásluhu na mojí transformaci. Nejen fyzický, ale hlavně psychický. Jóga mě naučila koukat na lidi, situace i na mě samotnou jinak... jakoby s odstupem, z jinýho úhlu, víc s nadhledem. V józe nacházím klid a čas na přemýšlení nad životem a myslím, že by každý měl mít “něco” (procházky, meditace, posilku, vlastně jakýkoliv sport nebo jen tak sedět v oblíbeným křesle, to je fuk), kdy si udělá čas sám na sebe a čas na to, aby zhodnotil svůj život - jestli jsme spokojený s tím, co a jak děláme. Jestli bychom nemohli něco dělat líp. Jestli děláme to, co nás baví. Jestli se chováme slušně k lidem, které máme rádi. A jestli máme rádi sami sebe," napsala sympatická herečka, která józe doslova propadla.

Svými slovy se Patricie snaží inspirovat ostatní a radí: "Mít rád sám sebe, je totiž základ spokojeného života. Dokud nejste spokojeni sami se sebou, nikdy nemůžete být spokojení s ostatními ani se svým životem. Nezapomínejte být vděční za to, co vám život přináší, protože i když se zdá, že vás osud pořádně zkouší, věřte, že pro to má dobrý důvod a dříve či později ho pochopíte."

Patricie Solaříková: Být kyselá je zbytečné, lepší je mít dobrou náladu
Patricie Solaříková: Diety mi nefungují, mám vlastní trik

Autor: mk

Diskuze