Zuzana Stavná - 3
Zdroj: facebook.com
Ulice, nebo přehlídka krásy?

SPADNE VÁM BRADA! Představitelka Zory z Ulice je v civilu úplně jiná. Tyto snímky vás uchvátí

Zhrzená Zorka Kruntorádová z Ulice je přízemní intelektuálka, která miluje literaturu a vážnou hudbu. Její představitelka Zuzana Stavná však tímto 'sucharským' dojmem rozhodně nepůsobí...

5 fotek
V seriálu Ulice to skutečně vře. A to právě zásluhou sekretářky Zorky, která se nemůže srovnat s tím, že jí Eddie dal z ničeho nic kopačky. Zora dala jasně najevo, že to Eddiemu neprojde jen tak. Pomsta dřív, nebo později přijde. Kdo by to býval do hodné, uťáplé sekretářky řekl.

Naposled však Zora ukázala, že umí také tasit ženské zbraně, a vyrazila na lov do Coolny. Slušelo jí to tak moc, že z ní nemohl spustit oči nejen samotný Eddie, ale i Adriana s Mikim. Možná právě Miki se stane prostředníkem Zořiny pomsty Eddiemu, který čeká, co si nešťastná Zora na něj vymyslí.

Pravým opakem zhrzené, zoufalé intelektuálky je její představitelka Zuzana Stavná. Slovenská herečka, která vystudovala hereckou konzervatoř v Košicích, je ve skutečnosti velmi smyslná žena, která by svými půvaby dokázala uhranout nejspíš každého muže, na kterého se podívá.

Slovenská krev okouzlila i producenta Daniela Strejce, který je v poslední době spjat například s českou komedií Padesátka. S ním se herečka seznámila při natáčení filmu Krásno. Kromě Ulice a filmování se Zuzana věnuje i divadelnímu herectví. Fotka, kde byste herečku jen stěží poznali, však nabízí otázku, proč se nikdy nevěnovala modelingu. Dispozice by k tomu jistě měla více než slušné...

Autor: bin

Diskuze