Dara Rolins - 6
Zdroj: Instagram
Zvláštní vzpomínka

TO UŽ JE MOC! Fanoušci spílají Daře Rolins za tuto fotku. Tohle prý už zpěvačka přehnala

Zpěvačka Dara Rolins (43) je mezi fanoušky oblíbená, ale teď jejich přízeň začíná ztrácet kvůli jediné fotce. Tohle už na ně bylo trochu moc.

6 fotek
Československá diva Dara Rolins je živel, což je vidět nejen v profesionálním životě, ale i tom soukromém. Dře na sobě, a jako jedna z mála celebrit má dobré vztahy se svými fanoušky, a chová se k nim hezky.

Jenže teď si to u nich hodně pokazila a stačila k tomu jediná fotka, kterou zpěvačka zveřejnila na sociální síti. Vyfotila se totiž s partou přátel na hřbitově u hroba zesnulého kamaráda Alexe, který zemřel před několika lety.

"Dnes je to presne 5 rokov co sme sa naposledy rozlucili s nasim drahym kamaratom Alexom. Neslo o ziadne smutne stretnutie, naopak. Myslienka na naseho Alexa je VZDY vesela, nieco ako oslava vsetkych spolu prezitych okamzikov. Som stastna za schopnost a moznost zvladat aj taketo situacie s "lahkostou", vdaka existencii pravych emocii a priatelov," napsala Dara k fotce. Fanoušci ihned reagovali a pustili se do zpěvačky s tím, že fotit se s šampaňským u hrobu na hřbitově je prostě už fakt moc...

Dara provokuje nahotou, Rytmus je na ni pyšný!
Rytmus měl nehodu! Zrušil auto za 5 milionů!
Úlet! Už tak štíhlá Krainová hubne pomocí mrazu

 

Autor: lor

Diskuze