William Cornick - 1
Zdroj: Profimedia
Jak to mohl udělat?

ZRŮDA: Učitelka řekla žákovi, že má špatné známky! Ten vstal z lavice, šel k ní a udělal něco odporného

Patnáctiletý chlapec William Cornick neunesl, že mu jeho učitelka řekla, že má špatné známky ze španělštiny. Před zraky svých spolužáků se jí tak rozhodl krutě potrestat!

4 fotky
Ann Maguire (61) ubodal vlastní student z katolické školy v Leedsu. Celé město bylo naprosto zdrcené, protože byla velice oblíbená a zrovna se chystala učení opustit a odejít do důchodu. Patnáctiletý Will Cornick už dříve vyhrožoval zabitím učitelky na sociálních sítích. Přitom se ona o něm vyjadřovala jako o svědomitém mladém muži.

Jejich vztah se vyhrotil poté, co se zhoršil ve španělštině a učitelka ho na to upozornila. „Zaslouží víc než smrt, víc než bolest, mučení a víc než cokoliv, co jí můžu udělat," napsal na sociální sítě o učitelce. Svůj hrůzný čin se rozhodl provést v momentě, kdy přetekl pomyslný pohár trpělivosti a učitelka ho rozčílila tím, že ho před třídou ztrapnila u pozorněním, že není dobrý žák. Will se tedy zvedl, šel k ní a přímo před zraky svých spolužáků ji nemilosrdně a surově ubodal!

Svůj odporný čin si plně uvědomuje, ale těžko říct, jestli ho lituje. Každopádně teď bude mít minimálně dvacet let ve vězení čas na to, se nad sebou zamyslet...


 

Autor: Beat

Diskuze