Tvoje tvář: Natáčení v ohrožení! - Ondřej Sokol
Zdroj: TV Nova
Taková smůla

TO SNAD NE! Natáčení v ohrožení! Show Tvoje tvář má známý hlas se potýkala s velkými problémy

Už v sobotu večer startuje první epizoda oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci se můžou těšit na osm zcela nových soutěžících, kteří se každý týden převtělí do tuzemských, ale i světově známých hudebních ikon. Bojovat o vítězství a výhru pro dobročinné účely budou Jitka Schneiderová, Jan Révai, Michaela Badinková, Robert Jašków, Eva Burešová, Patrik Děrgel, Vojta Drahokoupil a vítězka SuperStar Tereza Mašková.

8 fotek
Show Tvoje tvář má známý hlas je po roce zpátky na obrazovkách televize Nova! Ale stačilo málo a všechno mohlo být jinak.

Natáčení prvního dílu páté řady totiž ohrozilo hned několik událostí. Nejprve Eva Burešová, mladá herečka a zpěvačka, musela do nemocnice s ledvinovým kamenem a její účinkování v show tak bylo ohroženo. Naštěstí zákrok proběhl bez problémů a Eva mohla už za týden po operaci natáčet své první vystoupení v Tváři.

Následně ale přišla další velká komplikace. Moderátor pořadu Ondřej Sokol totiž při návratu domů uvízl na letišti v Americe, kde byl na dovolené. Tvůrci do poslední chvíle nevěděli, zda se mu podaří vrátit včas. Ondřej nakonec za dramatických okolností přijel jen pár hodin před začátkem natáčení, a tak se diváci opět mohou těšit na svého oblíbeného moderátora už v sobotu večer na Nově!

Autor: bin

Diskuze