Prachy hýbou světem

TO SE HOLKA PŘEPOČÍTALA! Zlatokopka odmítla chuďase a brala boháče. Nevěděla však, že je to jeden a ten samý člověk!

Ne vždy se vyplatí být povrchní a své nároky na protějšek směřovat především na peníze a majetek. O tom se přesvědčila i tato dívka, která na svůj výběr pěkně dojela. Podívejte se na video!

YouTuber, který vystupuje pod přezdívkou JoshPalerLin je známý svými zábavnými videi na YouTube. Ještě aby ne, když má více jak 2 miliony odběratelů. I tohle video, ve kterém se nebál jít rovnou dvakrát 's kůží na trh', má již více jak 13 milionů zhlédnutí!

Ve videu jde totiž o 'prank', kde dotyčný vymyslí nějakou kulišárnu na někoho, kdo o tom nemá nejmenší ponětí. Zde se obětí stala mladá sexy blond kráska, která pomyslným testem bohužel moc dobře neprošla a potvrdila domněnku zlatokopky. Chlapec totiž za ní v první části přišel a zeptal se jí, zda by s ním šla na kafe. Na první pohled obyčejný, nepříliš vkusně oblečený kluk. Ona ho však odpálkovala s tím, že má přítele. Ouha!

Podruhé to však už byla jiná písnička. JoshPalerLin přijel v luxusní káře a obleku. Změna to byla taková, že ho holčina neměla absolutně šanci poznat. A co myslíte? Na boháče se už vypočítavá blondýnka chytla jako nic. Škoda, že šlo jenom o srandu. Teď se jí všichni smějí a vy budete taky, až uvidíte tohle video.

Autor: bin

Diskuze