Orgasmus
Zdroj: Profimedia
Vyzkoušíte to?

TO NIKDO NEČEKAL: Jak dosáhnout nejlepšího orgasmu? Musíte vyzkoušet tuhle praktiku!

Sex je pro každého člověka nejen příjemná věc, ale taky potřeba. A jak si to v posteli užít na maximum? Tady je odpověď.

Kdo z nás by netoužil po pořádném výbuchu v podobě silného orgasmu, který budem rozdýchávat v posteli klidně desítky minut. U mužů to moc nejde, ale ženy často vyvrcholení předstírají, protože ho nedokážou dosáhnout, nebo je nebaví na něj příliš dlouho čekat, a raději se vzdávají.

Vědci ze specializovaného centra sexuálního zdraví na univerzitě v Indianě testovali celkem šest tisíc lidí ve věkovém rozmezí 14 - 94 let. A výsledky studie ukázaly velmi zajímavou věc, kterou bychom se za normálních okolností zřejmě nedozvěděli.

Celkem 31 procent dotázaných žen uvedlo, že praktikuje anální sex, a téměř všechny z nich uvedly tuhle často odsuzovanou praktiku jako nejlepší způsob dosažení silného orgasmu! Za ním se umístil vaginální styk, a pomyslnou bronzovoou medaili získal orální sex. Takže se nabízí otázka: Není čas dát análním hrátkám větší prostor, a nenechat se odradit často nesmyslnými argumenty?


ČTĚTE TAKÉ:

Odhaleno! Tuhle věc dělají ženy při sexu daleko častěji než muži

Autor: lor

Diskuze