Amy Sharp
Zdroj: facebook
Drzá jako opice

To myslí vážně? Dívka utekla z vězení. Když uviděla své fotky v novinách, napsala na sociální síť šokující vzkaz médiím!

Australská teenagerka utekla před zákonem. Později však přes sociální síť nezapomněla napsat dost bizarní požadavek...

Osmnáctiletá Amy Sharp byla na útěku před zákonem. Dívka uprchla 19. srpna z věznice v Sydney. Kdo by čekal, že o ní pak nebude vidu ani slechu, ten by se šeredně zmýlil. Amy o sobě dala vědět záhy po tom, co bylo po ní vyhlášeno pátrání.

Místní média 7 News Sydney totiž napsala, že se tahle mladá kriminálnice po svém útěku z nápravného zařízení pohřešuje. Pro případ, že by jí někdo někde zahlédl, byly zveřejněny i Amy fotky, které byly pořízeny při policejním focení.

Když se zpráva o pátrání dostala až k samotné dívce, jejím největším problémem byly právě zveřejněné fotografie. Dívka je na nich totiž znatelně vyčerpaná, unavená a neupravená, navíc výraz ve tváři jí na kráse taky zrovna nepřidal a to se jí očividně nelíbí. Asi si řekla, že když už se o ní píše, mohlo by jí to na fotkách alespoň slušet a ozve se jí třeba nějaký další kriminálník, se kterým založí celou rodinku kriminálníků.

Nyní vážně. Mladá dívka totiž na svém Facebooku napsala příspěvek, ve kterém vyjadřuje své pohoršení nad zveřejněnými fotografiemi a přiložila fotku, na které si myslí, že jí to sluší víc "Můžete použít tuto fotku, prosím? Děkuji. Vaše skutečná Amy Sharp." No, jestli to takto půjde dál, budou si zatčení kriminálníci brzy sami dělat tzv. 'prison selfie'...

Autor: bin

Diskuze