Žena dostávala květiny - 3
Zdroj: reddit.com
To nečekala!

Na hudebním festivalu k ní začaly chodit davy lidí s květinami! Po chvíli se dozvěděla, proč to dělají

Dojetí, pláč a smích - silné emoce, které se mísily v dívce, když ji někteří z návštěvníků festivalu začali obdarovávat jejími oblíbenými květinami. Chcete vědět proč?

8 fotek
Co byste dělali, kdyby se vám stalo něco podobného? Asi byste se dost divili, že? Proč to jen dělají? Tak přesně tyhle otázky a smíšené dojmy kolovaly hlavou i srdcem mladé dívky, která zavítala na festival Bonnaroo. Doslova davy tamních návštěvníků chodili za dívkou a jeden za druhým jí předávali vesele barevné kytičky, které má ráda – o to více to bylo zvláštní! Dívka byla natolik v rozpacích, že ani neskrývala své dojetí z celé situace. Taková vřelost od cizích lidí? O co jim jde? Proč to všechno? Dívku ale čekalo o chvíli ještě větší překvapení. Vůbec totiž netušila, že celý tento „komplot“ má na svědomí její drahá polovička. Přítel John se rozhodl do toho praštit a požádat ji na festivalu o ruku!

A tak vymyslel netradiční a nutno podotknout, že vskutku originální nápad – namátko oslovil několik lidí na akci s tím, co zamýšlí. Kupodivu, lidé byli velmi „nápomocní“ a většina z nich se vůbec nezdráhala přispět k výjimečnému překvapení. Naopak, tvářili se docela nadšeně a šli do toho s chutí. Dostali od Johna jasné instrukce, co mají dělat. Celý počin ještě umocnil jeden chlapík, který postával kousek opodál a brnkal si na své kytaře song Dead Sea od skupiny The Lumineers. Zda byl domluvený s Johnem či se mu jen zalíbilo dění kolem něj a chtěl přiživit situaci, to už se nedozvíme. Dívka se nejprve smála, a jak je patrné z fotek, cítila se bezpochyby díky květinovým darům výjimečně a blaženě. Určitě si říkala, jak je to skvělý festival, že lepší už to být ani nemůže.

Jenže mohlo a taky bylo! Protože právě teď mělo přijít to nejlepší – „třešnička na dortu“ v podobě Johna, který mezitím, co jeho přítelkyni zahrnovali na jeho pokyn lidé květinami, klečel mlčky za jejími zády. Když se otočila, nevěřila vlastním očím. Viděla klečícího Johna s prstýnkem v krabičce, bylo jí to jasné. To už dojetím neudržela hordu slz, které se střídaly se smíchem a zalykala se. John byl tak nervózní, zda řekne vytoužené „ano“, že sotva poskládal „tu větu“. Ona jen brečela a brečela dojetím a v Johnovi a lidech rostlo napětí. Ale nebojte, dopadlo to přesně tak, jak má! Johnovu nabídku dívka přijala a padli si vzápětí do náruče. Nyní nám nezbývá, než zasnoubenému páru popřát, aby i jejich manželství bylo tak krásné, jako celá bláznivě úžasná žádost o ruku!
 

Autor: Mark

Diskuze