Proti gustu...

TO MYSLÍ VÁŽNĚ? Eva Burešová prozradila zvláštní vánoční přání! Splní se jí to?

Vánoce se blíží a k nim neodmyslitelně patří i klasický předvánoční shon. Jak jsou na tom se svým programem české celebrity?

21 fotek
Talentovaný zpěvák a frontman kapely Perutě Milan Peroutka je na roztrhání. Jde z muzikálu do muzikálu, čekají ho sólová vystoupení, natáčení i vánoční koncert s kapelou. Na vánočním setkání se posadil jako král na ledový trůn a obklopil se krásnými ženami. Po jeho boku tak stanula nádherná Eva Burešová, modelka Tereza Budková, pěvecké kolegyně Anička Slováčková, Bára Vaculíková a Mariana Prachařová. Momentálně exceluje v roli prince v muzikálu Tři oříšky pro Popelku. „Moje srdcová záležitost je černobílá Popelka s Evou Hruškovou, ale mám rád i tu s Libuškou Šafránkovou. Hrajeme i dvě představení denně, a musím říct, že mě to baví, je to pro mě relax. Vždycky jsem si chtěl zahrát v pohádce,“ říká Milan Peroutka. A jaká je jeho další meta? „Už v mládí jsem si oblíbil film Psycho a objevil jsem seriál Bates Motel, znám to celé dost důkladně a moje přání je, dostat nějakou takovou roli, někoho psychicky narušeného,“ směje se expert na Normana Batese charismatický Milan Peroutka.

Na akci dorazila i nádherná Eva Burešová. „Plně se věnuji činohře, režíruje ji Ondra Sokol, jmenuje se to Sopranistky a je to o šesti holkách, je to velmi zábavná činohra, jsou tam tedy i písničky, ale po dlouhé době můžu hluboce přemýšlet nad svou rolí a to mě baví,“ vypráví o nové roli Eva Burešová. „Bádat a přemýšlet o tom, proč a jak to řekla, to mě baví,“ svěřila se Eva. Eva Burešová se na akci potkala s čertem, který se ochomítal u ledového trůnu před bistrem Provocateur. „Musím říct, že z dětství na to nemám dobré vzpomínky a nejsem toho moc příznivcem. Svého syna toho ušetřím,“ usmívá se krásná Eva. Eva Burešová nám připomíná známou herečku z Úpířích deníků Ninu Dobrev. „Ano, pár lidí už mi to řeklo, to je ta z úpířích deníků, že?“ A co by si Eva přála k Vánocům? „Já jsem spokojená, já mám vše, co je pro mě důležité. Ale třeba dobré avokádo, to miluju, a je to oříšek sehnat ho dobré,“ směje se talentovaná herečka a zpěvačka.

Stále nezadaná, krásná Mariana Prachařová zatím moc dárků nemá. „Dotočila jsem písničku, ta vyjde po Novém roce,“ říká Mariana. „Vánoce jsem ještě nestihla řešit,“ směje se půvabná blondýnka. „Čeká mě představení s Igorem Chmelou a dělám zákulisí Stardance do poloviny prosince, takže trochu nic jiného nestíhám,“ dodává. „Ještě jsem si vymyslela, že budu mít svoje trička, takže práce je dost,“ prozradila své plány dcera Dany Batulkové. „Dárků moc nemám, ale po víkendu jedu do Drážďan, takže na to nejvíc spoléhám.

Autor: bin

Diskuze