Scarlett Johansson - 9
Zdroj: Profimedia / instagram
Stejně je krásná

TO NECHCETE! Scarlett Johansson přistižena u moře. Fotograf žasl, co to má pod zadkem

Herečka Scarlett Johansson (31) je od přírody obdařena neskutečnou smyslností a sexappealem. I taková kráska má však svá tajemství, která by neměla být nikdy odhalena!

8 fotek
Scarlett Johansson nikdy neměla postavu po vzoru legendární modelky Twiggy. Sexy herečka se svými proporcemi podobá spíše ikonické Marilyn Monroe, která se bujnými křivkami proslavila natolik, že se o nich mluví i 54 let po její smrti. Ne nadarmo muži šíleli po svůdné Marilyn, a ne nadarmo vzhlížejí i ke křivkám okouzlující Scarlett.

Ale i taková kočka jako ona má své nedokonalosti. Co naplat, celulitida si nevybírá, a trápí i sexy mladé hollywoodské hvězdy. Když si Scarlett užívala slunečných dnů na dovolené na Havaji, ukázala tělo, po němž prahnou tisícovky mužů.

Modré plavečky však ukázaly, jaká je realita. Scarlett je zkrátka žena 'krev a mlíko', která ze svých křivek žádné komplexy nemá. Asi si je vědoma, že celulitida se potenciálně týká až 95% žen po celém světě, takže patřit do těch zbylých pohádkových 5% je asi stejně pravděpodobné, jako výhra v loterii. I tak je ale na co koukat, no ne?

Autor: bin

Diskuze