Miley Cyrus
Zdroj: Instagram / Facebook.com
Holka se nestydí

PERVERZNÍ GALERIE! Miley Cyrus natvrdo ukázala vyholenou jeskyňku a připravené bradavky!

Zpěvačka Miley Cyrus (23) už toho ukázala tolik, že už snad není co ukazovat víc. Ale to je omyl - tentokrát roztáhla i nohy. A to natvrdo!

13 fotek
Kontroverzní zpěvačka Miley Cyrus nemá snad s ničím problémy a zábrany je slovo, které zřejmě vůbec nezná. Perverze, skandály, nahota... že už nemůže ukázat nic víc? Tak to se šeredně pletete. Tentokrát totiž tahle rebelská blondýnka ukázala i to nejcennější na svém těle, a to svůj rozkrok!

A jak to tam dole vlastně má? Miley je zřejmě zlatý střední proud, protože "holátko", ani "bobra" nepěstuje. V rozkroku si udržuje čárku, která je podle ní nejen nejpohodlnější, ale údajně i nejvíc sexy. Nedostatkem sebevědomí slavná Američanka rozhodně netrpí, ale to není žádná novinka.

Její nahé fotky jsou jak jinak tak trochu úlet. Kdyby Miley nafotila sérii svůdných aktů, asi by na tom bylo něco podezřelého. Takže si vzala to, co měla první po ruce, omotala se a hurá na focení. Možná lepší, kdyby se na to radši vykašlala, než jejímu snoubenci Liamu Hemsworthovi z jejích výstřelků definitivně hrábne...

Autor: lor

Diskuze