Dominika Myslivcová
Zdroj: Instagram
Dovádí v Ománu

To jsou křivky: Růžovka Dominika Myslivcová vystavila své sexy tělo v miniaturních plavečkách! FOTO

Hvězda sociálních sítí Dominika Myslivcová (24) ráda provokuje velkými výstřihy a sexy pózami. Tentokrát své sexy tělo vystavila v miniaturních plavečkách na pláži v Ománu a fanoušci nešetřili chválou!

7 fotek
Vnadná růžová hvězda sociálních sítí 6. září oslavila 24. narozeniny a patří snad k nejmladším milionářkám u nás. Je jednou z prvních, které se už jako malé proslavily psaním blogu a točením videí na YouTube. Později se z ní stala dokonce zpěvačka.

Na nedostatek peněz si vnadná blondýnka nikdy nemohla stěžovat. Kromě luxusního bytu v centru Prahy, kam se přestěhovala z Ostravy před téměř 3 lety. „Mám to tu moc ráda, vše je tu blízko. A konečně jsem si splnila svůj sen a z celé jedné místnosti jsem si udělala šatnu! Celkově mě šatna i s oblečením vyšla na dva miliony,“ prozradila před časem Dominika Blesku.

Na rozdíl od jiných hvězd internetu, které tvrdí, že si skrze sociální sítě zas tak velké peníze nevydělají, se tím Dominika rozhodně netají a s hrdostí přiznává: „Dělám naplno sociální sítě a mám reklamní kampaně. Vynáší to opravdu hodně. Mám miliony fanoušků, a tak prostě vydělávám a bavím se při tom. Navíc byt v Praze byla skvělá investice! Teď bych ho prodala za daleko více peněz, než jsem si ho koupila, celková hodnota je nyní 20 milionů. Jinak hodně času trávím v kuchyni, vařím si každý den. Když teda nejím krabičkovou dietu.“

Dominika si často také užívá luxusních dovolených. Aktuálně vystavila své sexy tělo v titěrných plavečkách na pláži v Ománu. Fanoušci na fotku okamžitě reagovali a nešetřily chválou. "Neskutečnej progres,když se podíváš na fotky před pár lety.Teď jsi blond sexbomba," napsal například Zdeněk. A má rozhodně pravdu! Je vidět, že na sobě Dominika tvrdě pracuje! Chválou nešetřily ani slečny, pro které je Dominika jistě velkým vzorem.

Autor: mk

Diskuze