Nikol Kouklová - 5
Zdroj: Profimedia
Kráska to je

NEJBIZARNĚJŠÍ ŠATY ROKU: Oblečená neoblečená Nikol Kouklová ukázala mnohem víc, než byste měli vidět

Nikol Kouklová je žena mnoha tváří – blogerka, modelka i divadelní, filmová a seriálová herečka. Často je považována za módní guru, tyto šaty už jsou však podle mnohých notný přešlap.

7 fotek
Půvabná zrzka se na akci, kde mimo jiné slavila narozeniny modelka Andrea Verešová, ukázala v dost odvážném modelu. Asymetrické černé šaty na téma svoboda x svázanost totiž zakrývaly její poprsí jen dvěma ne příliš širokými pruhy látky. Herečka si tak jistě musela celý večer pečlivě hlídat dekolt, aby prudší pohyb neukázal, co mělo zůstat odkryto pouze očím jejího manžela, Karla Heřmánka mladšího.

Černá róba, která pochází z dílny návrhářky Denisy Dovalové, však neměla odvážně řešenou pouze vrchní část. Díky dlouhému rozparku se mohli všichni přítomní pokochat také pohledem na Nikolina bělostná stehna.

Nutno však podotknout, že vysoká herečka, která se na televizních obrazovkách proslavila mimo jiné také díky seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, si díky své dokonalé a štíhlé figuře může podobný model dovolit. A přestože módní policie hlásí červený poplach, Nikol na svém blogu píše, že svého rozhodnutí nelituje a oblékla by se do těchto šatů znovu.
 

Autor: mkr

Diskuze