Gigi Hadid - 1
Zdroj: Twitter
Franky dlouhán

TO JE TRAPAS: Nová obálka Vogue je terčem posměchu! Školácká chyba ve Photoshopu vás praští do očí

Legendární časopis Vogue má z ostudy kabát. Grafik, který připravoval titulní stranu, musel být zřejmě hodně unavený, když tohle propustil k tisku. Už to vidíte také?

4 fotky
Titulní strana nejnovějšího vydání módního časopisu Vogue ve Velké Británii je nádhernou oslavou „moderních amerických žen“. Můžete zde vidět krásky, jako jsou Liu Wen, Ashley Graham, Kendall Jenner, Gigi Hadid, Imaan Hammam, Adwoa Aboah a Vittoria Ceretti, které pózují na pláži a tváří se prostě pohodově.

Jenže to rozhodně není to, co na první pohled zaujalo čtenáře této módní bible. Když se na snímek podíváte pořádně, a konkrétně na ruku krásky Gigi Hadid, která stojí uprostřed, ihned spatříte ten trapas.

Jak již bylo řečeno, fotka má zobrazovat moderní americké ženy. To tedy zřejmě znamená, že moderní americké ženy mají ZATRACENĚ DLOUHOU RUKU! Ruka Gigi Hadid totiž dosahuje až na Ashley Graham, která stojí jako druhá zleva. To znamená, že by musela mít paži víc než metr a půl dlouhou. Nehledě na to, že délka jejích prstů by se také mohla zapsat do knihy rekordů.

A tak není divu, že mají lidé z fotky obrovskou legraci. Tohle prostě mistr grafik nedomyslel a udělal školáckou chybu, na kterou teď doplácí.

Autor: niž

Diskuze