Fergie
Zdroj: youtube/ isifa.com
Ajajaj...

TO JE TRAPAS! Fergie měla v přímém přenose zazpívat státní hymnu. Dopadlo to fiaskem! VIDEO

Tak na tuhle událost bude chtít americká zpěvačka a rebelka Fergie (42) určitě zapomenout. V přímém přenose dostala tu čest zazpívat na zahájení NBA All-Star Game americkou státní hymnu. Celé vystoupení ale skončilo pořádným fiaskem!

Američané se 18. února ve večerních hodinách místního času nemohli dočkat jedné z nejsledovanějších basketbalových událostí roku NBA All-Star Game. To ale nikdo netušil, jaká podívaná to bude hned na začátku! Zpěvačka a bývalá členka skupiny Black Eyed Peas Fergie měla tu čest tradičně zazpívat americkou státní hymnu. Píseň The Star-Spangled Banner ( v překladu Hvězdami posetý prapor), ale skončila naprostou katastrofou!

Zpěvačka své vystoupení absolutně nezvládla. Nejen, že se netrefila do jediného tónu americké státní hymny, ale během celého vystoupení vypadalo značně mimo a kroutila se a tvářila, jak kdyby byla stále na drogách. Alespoň to si myslí všichni, kteří její vystoupení viděli. Což není s její drogovou minulostí až tak zcestná myšlenka...

Přenos vysílalo 515 mezinárodních médií ze 44 zemí, a tak se k její smůle šíří záznam napříč celým světem. Zpěvačka se vysmáli nejen obyčejní lidé, ale i celebrity. Na výrazech přítomných známých basketbalistů, moderátora Jimmyho Kimmela, nebo zpěvačka Beyoncé bylo znát, že tohle je opravdu průšvih. Mnoho z nich takřka neudrželo smích a i ten největší hudební laik musel poznat, že tohle je pořádný průšvih! Podívejte se na video i vy!

Autor: bin

Diskuze